Керівник Seat звільнився заради посади у Renault

Автор: Роман Галімон | 08 Січ, 2020

Генеральний директор бренду Seat, який належить Volkswagen Group, Лука де Мео вирішив залишити компанію заради ймовірного призначення в Renault.

На даний момент тимчасово виконувати обов’язки гендиректора Seat призначили фінансового директора марки Карстена Ісенсі.

Читайте також:

І хоча у VW Group заявили, що поки де Мео залишається частиною компанії, було підтверджено про його звільнення з Seat за власним бажанням та за взаємною згодою сторін.

Після цього одразу з’явились припущення, що де Мео могли запропонували роботу генерального директора в Renault, адже французька компанія як раз складає шорт-лист кандидатів на заміну Тьєррі Боллоре, якого було відсторонено в середині жовтня. Наразі французьким автовиробником тимчасово керує теж фінансова директорка Клотільда Дельбос.

І хоча де Мео може бути претендентом на посаду генерального директора Renault, але у його контракті можуть бути суворі обмеження, які не дозволять йому одразу перейти. За деякими припущеннями, VW Group та Renault потрібно буде домовитись про строки такого переходу та вимушену відпустку для де Мео, яка може складати кілька місяців.

Все це відбувається на фоні того, що в Renault намагаються «загасити полум’я» в управлінні, викликане арештом колишнього боса альянсу Renault-Nissan Карлоса Гона в Японії рік тому за звинуваченням у фінансових порушеннях, які він заперечує.

До речі, Гон втік з Японії до Лівану минулого тижня і заявив, що проведе у середу прес-конференції, аби розповісти свою історію про арешт наприкінці 2018 року.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest