Kia анонсувала випуск флагманського електрокара за рік

Автор: Редакція | 18 Лют, 2020

Південнокорейська компанія Kia оголосила про запуск нового електричного автомобіля, який має з’явитися за рік.

На разі, Kia має дві повністю електричні моделі – кросовери Soul і Niro. Однак у найближчому майбутньому ця частина гами поповниться ще одним електрокаром, який стане ідеологічним та технологічним флагманом марки.

За даними видання Autocar, одне із завдань майбутнього електромобіля – змінити сприйняття бренду покупцями: новинка має наочно продемонструвати технічні висоти, досягнуті Kia. За попередніми даними, спеціально для неї вже розробляється нова платформа (не виключено, при деякій участі фірми Rimac), яка в подальшому стане основою для цілого ряду електрокарів, причому не тільки Kia.

Передбачається, що мінімальний запас ходу новинки складе близько 500 км, а 800-вольта бортова система (як у Porsche Taycan) дозволить поповнювати акумулятори з 20% до 80% приблизно за 20 хвилин – при використанні пристрою швидкої зарядки.

У фірмі стверджують, що їхня розробка має помітно відрізнятися від тих електрокарів, які присутні на ринку зараз. На думку Kia, це в основному або компактні і доступні моделі, або представники преміального сегмента. Тому корейська фірма збирається вивести на ринок щось особливе. Відповідно, не можна виключати ймовірності, що флагманський електрокар Kia побудує за мотивами відомого концепту Imagine, який представляв собою щось середнє між крос-купе і седаном.

При цьому, новинка має з’явитися дуже швидко: Kia може вивести свій електричний флагман на ринок вже у 2021 році.

Раніше Kia представила оновлений кросовер Sorento, а також показала концепт компактного кросовера Sonet для Індії.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Концепт Imagine від Kia:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest