Kia показала концепт компактного кросовера Sonet

Автор: Редакція | 05 Лют, 2020

Компанія Kia представила на моторшоу Auto Expo у Нью-Делі абсолютно новий компактний кросовер Sonet. Модель розроблена для індійського ринку.

Фактично, був представлений не лише аналог Hyundai Venue, але й близький родич до Kia Stonic.

На разі, Sonet – це лише концепт, але дуже близький до серії: на конвеєр новинка стане вже у другій половині нинішнього року. Для Індії це буде третя модель бренду – після Seltos і Carnival. Раніше повідомлялося, що її виведуть й на інші ринки – туди, де не представлений більший кросовер Kia Stonic.

Технічних подробиць поки небагато, але Kia Sonet має бути коротшим чотирьох метрів, щоб вигідно вписується в індійську систему оподаткування. Платформу він розділить із Hyundai Venue і у нього ж запозичить двигуни. Це означає, що в лінійку можуть увійти два бензинові агрегати – 1,2-літровий 83-сильний атмосферний та літровий 120-сильний турбований, а також 1,4-літровий 90-сильний дизель. Всі вони будуть поєднуватися з «інтелектуальної механічною коробкою передач» (як заявив автовиробник).

Концепт був представлений повністю тонованим – ймовірно, інтер’єр ще не цілком готовий. Проте, покупцям вже обіцяні найпросторіший в класі салон, інформаційно-розважальний комплекс із тачскріном на 10,25 дюйма, а також преміальна акустика Bose.

Раніше у мережу потрапили світлини нового Kia Sorento.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sonet (концепт) 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest