Kia представив концепт «автомобіля майбутнього» Futuron

Автор: Роман Галімон | 05 Лис, 2019

Південнокорейський виробник презентував бачення автомобілів у концепті Futuron, дизайн якого може втілити вже у найближчих новинках.

Прототип був представлений на міжнародній виставці імпорту в Китаї (CIEE 2019, Шанхай), й відповідно до назви Futuron, він уособлює майбутнє марки, а також повністю електричний.

Читайте також:

Машина побудована на платформі кросовера та оснащена повним приводом, що живиться від електромотора. Технічних характеристик не повідомляється, проте габарити у дводверного купе-кросовера  становлять 4850 мм у довжину, 1550 мм у висоту, а колісна база – 3000 мм. Величезні колеса забезпечують значний кліренс.

Фальшрадіаторна решітка, що з’єднує фари, підсвічена. Даху фактично немає, адже переднє вітрове скло просто переходить у заднє та, таким чином, на пасажирами створюється купол.

Автомобіль оснащений лідар-сенсорами, які забезпечують йому автономне управління 4-го рівня, а це практично повний автопілот. Kia також передбачила, що передні крісла можна відкинути, аби всі пасажири змогли просто насолоджуватись мандрівкою.

 

Галерея Kia Futuron концепт 2019 року
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest