Kia показала перші зображення нової Optima

Автор: Редакція | 29 Жов, 2019

Kia готова представити модель K5 для домашнього ринку, але нова Optima може виглядати аналогічно.

Корейська фірма розповсюдила першу порцію тізерів, що зображують Kia Optima нового покоління, і вони виглядають багатообіцяючими. Судячи з ескізів, седан буде разюче відрізнятися від тієї «Оптими», що продається сьогодні глобально.

Читайте також:

Седану намалювали помітно динамічніший силует із спадною лінією даху і спорудили екстравагантну головну оптику з денними ходовими вогнями у формі букви Z. Можливо, в них використані ті ж технології, що й для фар нової Hyundai Sonata, які також відрізняються оригінальними лініями.

На зображеннях задньої частини можна розгледіти суцільну лінію світлодіодних вогнів на кришці багажника, рельєфну хромовану обробку і незвичайну пластику боковини кузова, а ось дверні ручки відсутні. Втім, навряд чи серійний седан буде їх позбавлений: поки все, що ми бачимо – це всього лише фірмові рендери, наближені до реальності дуже умовно.

З’явилося й перше зображення інтер’єру, на якому добре помітні, наприклад, повністю цифрова панель приладів, екран мультимедійної системи іншої конфігурації та центральна консоль в більш мінімалістичному дусі, ніж раніше. Крім того, масивний важіль коробки передач, схоже, поступився місцем поворотному перемикачу.

Відзначимо: якщо вірити ескізами, Kia Optima в п’ятому поколінні виглядає більш елегантно та лаконічно, ніж у четвертому, однак уникнути певної дози сучасної корейської екстравагантності машині не вдасться. Дата прем’єри седана поки не називається (як й деталі моторної гами), але враховуючи, що тізерна кампанія вже стартувала, варто чекати дебют незабаром.

Джерело: Motor1

Галерея KIA Optima
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest