Kia K5 «замахнулась» на BMW 330i

Автор: Роман Галімон | 20 Жов, 2020
Kia K5 (США) 2021 року

Седан Kia K5 вирішив позмагатись з BMW 3 серії. Проте «баварець» на змагання «не з’явився».

Південнокорейська марка Kia зробила оригінальний відеоролик, в якому порівняла свій новий седан K5, відомий раніше як Optima, з німецьким конкурентом BMW 330i.
Не можна заперечувати, що K5 гарний седан у середньорозмірному сегменті, а у топовій комплектації GT має турбочетвірку на 2,5 літри з потужністю 294 к.с. та повним приводом.

Проте у своїй рекламі Kia пішла далі й зазначила, що седан K5 настільки кращий за BMW 330i, що краще змагатиметься сам із собою.

Хоча все ж дрібним шрифтом було написано, що порівнювалась саме версія K5 GT й лише за деякими параметрами, як слалом на сухому й мокрому асфальті та прискорення. При цьому, було додано, що K5 протиставили із задньопривідною версією «Біммера».

Якщо ж додати повний привід й до 330i, то це була б вже інша історія. Проте, навіть, за даними Kia, К5 у версії GT досягає 100 км/год за 5,8 секунд, тоді як BMW 330i (з тим же заднім приводом) виходить на «сотню» за 5,6 секунд.
Мабуть, єдиною перевагою Kia є ціна. В Україні K5 не продається, проте в США він коштує від 23 490 доларів, й це майже половина вартості від 330i. Якщо ж говорити про версію з відео, то комплектація GT коштуватиме вже 37 950 й це лише на 4000 доларів менше за BMW. То щоб ви купили за такі гроші?

Минулого місяця, до речі, був й інший ролик, як Kia K5 стрибнув між двох мостів із розворотом на 360 градусів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia K5 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest