Седан Kia K5 стрибнув між двох мостів із розворотом на 360 градусів

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2020
Kia K5 (США) 2021 року

Південнокорейський виробник Kia підготував спеціальне відео з приголошливим трюком, аби показати седан K5 під час особливої події.

Середньорозмірні седани здебільшого вважають корпоративними й частіше в них можна побачити лише дві особи: водія за кермом та його боса позаду. Але у Kia вирішили показати, що K5 виходить за рамки звичайного шаблону.
Новий Kia K5 модельного 2021 року, раніше відомий як Optima, прагне вразити своїм спортивним характером та стилем.

Й для цього Kia вирішила вивести седан не на звичайну трасу, а продемонструвати раніше небачений трюк на K5: стрибок між двома мостами із розворотом на 360 градусів.

Можливо, в реальному житті виконання такого трюку й не знадобиться, але покупцям точно стане цікавіше, коли вони знатимуть на що зданий новий K5.

А для того, аби знайти ще більше нових клієнтів цей ролик буде показано під час трансляції нагородження 72-ї премії «Еммі». До речі, придбати місце в ефірі цієї церемонії нагородження вважається справжньою інвестицією.
Раніше стало відомо, скільки нових моделей KIA з’явиться до кінця 2020 року, а Kia Optima остаточно перейменована на K5 та отримала повний привід.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Kia K5 (США) 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest