Скільки нових моделей KIA з’явиться до кінця 2020 року?

Автор: Роман Галімон | 21 Чер, 2020
Kia Rio 2020 року

У другій половині 2020 року KIA представить величезну кількість нових моделей. Які саме? Давайте дізнаємось.

Іспанське видання Motor проаналізувало кількість новинок від KIA, які очікуються між липнем і груднем 2020 року, та знайшло справжню лавину нових моделей марки KIA.

Південнокорейський виробник планує презентувати як абсолютно нові моделі, так й оновлення існуючих. Деякі прем’єри будуть глобальними, а інші заплановані для конкретних ринків.

Звісно, на чолі стоятимуть електричні та гібридні новинки, проте компанія продовжить також випускати позашляховики, седани, мікроавтобуси та багато іншого.

Давайте детально розберемося та переглянемо плани КІА на найближчі місяці.
Нові моделі KIA для Китаю

Kia Optima 2020 року

Китайський ринок, який дуже важливий для KIA та будь-якого виробника, отримає дві нові моделі. Це новий KIA K5 (відомий в деяких регіонах як KIA Optima) та новий KIA Seltos EV. Саме так, популярний південнокорейський позашляховик додасть у свій асортимент 100% електричну версію.

Zhi-Pao, одна із моделей лінійки позашляховиків KIA в Китаї, отримає глибоке та важливе оновлення середнього циклу, яке дозволить його нинішньому поколінню боротися з конкурентами ще приблизно три роки.

Модель Тип оновлення
KIA K5 Нова модель
KIA Seltos EV Нова модель
KIA Zhi-Pao Оновлення моделі
Нові моделі KIA для Південної Кореї

KIA Carnival (тізер)
Тізер KIA Carnival

На своєму домашньому ринку виробник планує представити нове покоління мінівена Carnival, який також відомий як Sedona в деяких країнах.

Також відбудеться запуск двох довгоочікуваних оновлень: з’являться нові KIA Stinger і Stonic. Спортивний автомобіль й популярний компактний кросовер отримають «підтяжку обличчя», підкріплену новими технологіями.

Модель Тип оновлення
KIA Carnival Нова модель
KIA Stinger Оновлення моделі
KIA Stonic Оновлення моделі
Нові моделі KIA для Європи

KIA Sorento

Європейський ринок отримає аналогічні новинки, що й домашній для KIA. Планується поява нових Stinger та Stonic. Обидві моделі пройдуть «фейсліфтинг» без зміни генерації.

Також важливим дебютом має стати прем’єра гібридної версії нового кросовера KIA Sorento. Найбільший позашляховик, який продає KIA на старому континенті, отримає плагін-гібридну установку.

Модель Тип оновлення
KIA Sorento PHEV Оновлення моделі
KIA Stinger Оновлення моделі
KIA Stonic Оновлення моделі
Нові моделі KIA для США

Kia Rio 2020 року
KIA Rio 2020 року

Північна Америка залишається ключовим регіоном для південнокорейського конгломерата Hyundai-Kia. Відомий бренд планує впровадити в цілому чотири нові моделі найближчими місяцями. США отримає нове покоління KIA Sorento, доступне серед іншого з гібридною версією (HEV). Також буде представлений новий Carnival.

Крім того, на ринок вийдуть оновлені KIA Rio та Stinger.

Модель Тип оновлення
KIA Sorento Нова модель
KIA Carnival Нова модель
KIA Rio Оновлення моделі
KIA Stinger Оновлення моделі
Нові моделі KIA для Індії

Концепт KIA Sonet 2020 року

Незважаючи на невеликий модельний ряд в цій країні, результати KIA виглядають там оптимістично. І доказом цього є величезний успіх, який має KIA Seltos.

Найближчими місяцями KIA представить новий Sonet в Індії. Виробнича версія концепту KIA Sonet.

Модель Тип оновлення
KIA Sonet Нова модель

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest