Kia презентувала нове покоління седана Optima

Автор: Редакція | 12 Лис, 2019

Південнокорейська компанія Kia представила офіційні фотографії та деякі технічні деталі седана K5, проте поки не оприлюднила інтер’єр та моторну лінійку.

Kia підготувала нову генерацію седана під назвою K5 для внутрішньому ринку, а для всіх інших країн, де машина відома як Optima, машину буде трохи адаптована, хоча навряд зазнає суттєвих змін.

Читайте також:

Велика кількість тізерної реклами не залишила особливого місця для сюрпризів: «Оптіма» отримала ефектну зовнішність. Крім нових ходових вогнів й блоку задніх ліхтарів, машина отримала повністю інше оформлення «обличчя» та стрімкіший силует. Їй навіть зберегли «зябра» на задніх крилах, наявність яких на тізерах викликала сумніви у появі на реальній моделі.

При цьому вона не перевтілилася в ліфтбек на зразок Skoda Octavia (презентація якої була за день до цього), залишившись повноцінним седаном.

Вже традиційно для внутрішнього рикну модель отримала значну кількість хрому. Блискучу окантовку отримали не тільки бічні вікна (вони стали безрамкові), але й заднє скло. Колісні диски обіцяні від 16 до 19 дюймів із декількома варіантами кольорових рішень.

Зі зміною генерацій Kia Optima збільшилась у габаритах: довжина виросла на 50 мм (до 4 905 мм), ширина – на 25 мм (до 1 860 мм), а ось висота зменшилася на 2 см. Колісна база седана стала більшою на 45 міліметрів: тепер вона становить 2 850 мм.

Офіційних зображень інтер’єру поки не опубліковано, але є дизайнерський ескіз, який обіцяє мінімалістичне рішення з великою кількістю сенсорних панелей і цифровий приладової панелі. Даних про моторну гаму теж поки немає: не виключено, що набір двигунів новинка отримає від Hyundai Sonata. Продажі Kia K5 у Південній Кореї повинні стартувати вже у грудні.

Джерело: Motor1

Галерея KIA Optima 2020 року
Фотограф: KIA
Фотограф: KIA
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: KIA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest