Новий Kia Niro з’явився на зображеннях

Автор: Редакція | 22 Лис, 2021
Kia Niro 2022 року

Друге покоління Kia Niro модельного 2022 року показали на перших офіційних зображеннях. Новинка дебютує 25 листопада.

Kia опублікувала чотири тізерні зображення електрифікованого компактного кросовера, разом з якими було оголошено, що прем’єра відбудеться в Південній Кореї на виставці Seoul Mobility Show. Також було підтверджено, що оновлена модель отримала натхнення від фанкової концепції HabaNiro 2019 року.
Тим не менш, новинка буде мало нагадувати шоукар з Нью-Йоркського автосалону, оскільки не матиме дверей – ножиць, отримавши натомість додаткові задні двері. З того, що можна побачити на даний момент, світлодіодні денні ходові вогні є майже такими ж, як у HabaNiro, разом із вертикальними задніми ліхтарями у формі бумеранга.

Про інтер’єр

Kia Niro 2022 року

Інтер’єр буде зовсім іншим у порівнянні з концептом, оскільки в них будуть встановлені екрани пліч-о-пліч, які імітують останні продукти Kia, зберігаючи при цьому окремі елементи керування для налаштування клімату. Навіть традиційні кнопки клімат-контролю зникнуть у цифрове меню.

Kia Niro 2022 року

Салон має разючу схожість з EV6, аж до керма. На відміну від електричного кросовера на базі E-GMP, новий Niro продовжуватиме їздити на платформі, яка спочатку використовувалася для транспортних засобів, оснащених двигунами внутрішнього згоряння.

Під капотом

Kia Niro 2022 року

Наразі подробиці залишаються мізерними, але очікується, що друге покоління буде продовжено в гібридній, плагін-гібридній та повністю електричній конфігураціях.

Незважаючи на збереження старих двигунів, за припущеннями, Kia зробить наступний Niro більш ефективним. Хоча HabaNiro був представлений в якості електромобіля з переднім й заднім електродвигунами, серійна версія з нульовим рівнем викидів отримала електричний двигун лише ззаду.
Презентація Niro 2022 року відбудеться лише через тиждень після дебюту концепту EV9, аби розділити увагу до моделей Kia.

Поки виробник розробляє нову лінійку електрокарів на новій платформі E-GMP, Niro має задовольнити тих, хто шукає електромобіль за доступною ціною та має гібридні та PHEV альтернативні версії. Тим більше, що актуальний Kia Niro влітку увійшов до рейтингу найнадійніших автомобільних моделей.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest