Kia відкликає майже півмільйона Optima та Sorento

Автор: Редакція | 28 Тра, 2021
Kia Optima 2014 року

Kia радить власникам деяких моделей Optima та Sorento припаркувати машини на вулиці й чекати відкликання через ризик пожежі.

Нове відкликання стосується 440 370 автомобілів: 283 803 примірників Optima та 156 567 кросоверів Sorento.
Проблема стосується моделей седану, випущених між 12 липня 2013 року та 2 жовтня 2015 року, а позашляховики були зібрані з 17 червня 2013 року по 11 грудня 2014 року. Всі вони були виготовлені на виробничому заводі компанії в штаті Джорджія.

Аналогічна попередня кампанія з безпеки була проведена восени минулого року з тієї ж проблеми й пов’язана вона з тим, що можливе коротке замикання через гальмівну рідину, яка може просочитися всередині гідравлічного електронного блоку управління (HECU).

Kia Sorento 2012 року
Kia Sorento 2012 року

Незважаючи на те, що Kia не отримувала повідомлень про будь-які аварії чи травми, пов’язані з цією проблемою, автовиробник радить власникам залишити машину на вулиці, оскільки існує «ризик пожежі моторного відсіку під час стоянки або за кермом». Попереджувальні сигнали MIL та/або ABS, а також запах горіння або дим, що надходять з моторного відсіку, мають попередити водіїв про безпосередню небезпеку.

Для вирішення проблеми, уповноважені технічні спеціалісти Kia замінять HECU новим блоком безкоштовно. Також замість 40-амперного буде встановлений новий запобіжник на 30 ампер. Власникам, які вже відремонтували свої транспортні засоби, буде відшкодовано.
Всі власники у США будуть повідомлені до 2 липня, тоді як дилери будуть проінформовані до 28 червня. Детальнішу інформацію пропонується дізнатись у NHTSA (Національній Адміністрації Безпеки Дорожнього Руху США).

На початку року також кросовери Kia Sportage відкликались на сервісне обслуговування через потенційний ризик пожежі у двигуні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops

Галерея Kia Optima 2014 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest