Kia відмовилась від створення конкурента Land Cruiser

Автор: Редакція | 26 Тра, 2021

Рамний позашляховик від Kia більше не вважається пріоритетом для південнокорейського автовиробника. Компанія не прагне створити конкурента Land Cruiser.

Торік Kia разом із Hyundai розмірковувала над розробкою рамного шасі, яке можна було б використовувати для позашляховиків обох марок. Такі транспортні засоби мали позиціонувати як конкуренти знакового Toyota Land Cruiser.
Однак генеральний директор продуктів Kia Australia, Роланд Ріверо, нещодавно сказав виданню Cars Guide, що бренд наразі має інші автомобілі, які можуть бути в пріоритеті.

«Подивіться на цьому етапі, на даний момент пріоритетом буде саме те, що має найбільший попит, – сказав він. – Це аж ніяк не означає, що це мертвий проект, але зараз найбільшому попиту надається найбільший ресурс».

Ріверо додав, що аналогічне рішення стосується й пікапу із подвійною кабіною, який Kia також досліджувала, як один із пріоритетів. Йдеться, мабуть, про копію нещодавно представленого пікапа Hyundai Santa Cruz.
«У великих позашляховиків та пікапів було б багато спільного, але наразі з ресурсами та пріоритетами численних світових продуктів, вони будуть нижчими у переліку. Але аж ніяк не мертвими».

Генеральний директор Hyundai з питань виробництва Ендрю Туітахі додав, що, хоча в таких країнах, як Австралія, існує ринок для таких позашляховиків, це далеко не легке завдання.

«Ми вивчаємо все, що є потенційним глобальним продуктом, – сказав Туітахі. – Тут є ринок. Але існують значні труднощі з виведенням такого автомобіля на нього».

До речі, цього місяця Kia представила оновлений флагманський седан K9, а наступного має з’явитись нове покоління кросовера Sportage.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops

Галерея Kia Telluride:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest