Кросовер Kia Seltos стане повністю електричним

Автор: Роман Галімон | 24 Чер, 2020
Kia Seltos 2021 року

Корейський бренд Kia планує зробити повністю електричну версію для компактного кросовера Seltos.

Kia Seltos був представлений у 2019 році у рамках стратегії автовиробника збільшення кількості кросоверів, зокрема у сегменту субкомпактних. В даний час, автомобіль продається майже на всіх континентах, окрім Європи, де його замінюють моделі Stonic та Xceed.
В залежності від ринку Seltos доступний зараз із трьома бензиновими двигунами (1.6 MPI, 1.6 T-GDI та 2.0 MPI) та одним дизельним (1.6 CRDi), але вже незабаром може з’явитися й повністю електрична силова установка.

Відповідно до документів, отриманих виданням Indian Autos Blog, для збільшення продажів лінійку Kia Seltos буде розширено електричною версією. Враховуючи, що Hyundai вже пропонує повністю електричну комплектацію Kona, не дивно, що Seltos також отримує електричний варіант.

Плани виробної лінійки Kia
Плани виробної лінійки Kia за даними Indian Autos Blog

Фактично, це буде платформова версія електрокросовера Kia Niro. Однак, поки електричний Seltos продаватиметься лише для Китаю.

Відповідно до витоку, Kia планує продавати Seltos EV у Китаї у другій половині 2020 року. Проте за припущеннями вже після цього електрокросовер може приїхати й на інші ринки.
Kia Seltos, який продається в Китаї під назвою KX3, може отримати актуальну генерацію літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 45,2 кВт- год, що забезпечить кросоверу пробіг близько 300 км. При цьому електродвигун забезпечить 109 к.с. та 210 Нм крутного моменту.

Проте KX3 наступного покоління може отримати й «прокачану» версію. Hyundai Kona EV може поділитися своїм мотором на 201 к.с. та 291 Нм крутного моменту, що дозволить проїхати 415 км на одному заряді.

Нещодавно також стало відомо які моделі Kia з’явиться до кінця 2020 року, а до цього Kia представила оновлену європейську версію Picanto.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: CarBuzz

Галерея Kia Seltos 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest