Kia Sportage двічі за місяць викрали у одного власника

Автор: Редакція | 21 Гру, 2020
Kia Sportage 2020 року

Південнокорейський кросовер Kia Sportage вкрали двічі за місяць у одного й того ж власника з Денвера.

Виявляється, що кросовер Kia Sportage популярний не лише в Україні, але й в США. Проте така «слава» іноді виходить боком.
У мешканця Денвера протягом місяця було викрадено два автомобіля Kia Sportage, що змусило його навіть поставити під сумнів питання придбання третього автомобіля. За даними поліції Денвера, викрадення автомобілів останнім часом зросло на 50%, що призводить до більших загроз для майна жителів міста.

Й хоча власник міг володіти двома Kia Sportage майже десятиліття (а той більше), фактично машини знаходились у власності лічені тижні. Після викрадення першого Kia Sportage 2018 року, американець придбав другий Kia Sportage того ж 2018 модельного року, але як виявилось ненадовго.

Поліція Денвера пов’язує збільшення кількості крадіжок із пандемією COVID-19, яка спричинила економічні труднощі та тиск на проблемні райони Денвера.
За повідомленнями каналу CBS 4 у місті зросла кількість викрадених машин із 4248 у 2019 році до 6394 одиниць цього року. Найбільш викраденими автомобілями в Денвері є пікапи Ford та Chevy, машини Honda, Subaru, Hyundai та Kia.

Правоохоронні органи міста рекомендують встановлювати додаткові системи та механізми захисту автівок від викрадення, а також організовувати сусідську охорону.

До речі, нещодавно Motorcar писав про недоліки Kia Sportage, проте схоже вони не зупиняють крадіїв.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sportage 2020 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest