Kia презентувала нове покоління кросовера Sportage

Автор: Редакція | 08 Чер, 2021
Kia Sportage 2022 року

Південнокорейська марка Kia показала дизайн нової генерації кросовера Sportage. Повноцінна прем’єра відбудеться до кінця 2021 року.

Нарешті, після серії тізерів, компанія Кіа показала нове покоління Sportage на офіційних зображеннях. П’ята ітерація кардинально відрізняється від поточної версії дизайном екстер’єру та інтер’єру, а деякі стилістичні рішення відсилають до електричного Kia EV6.
В очі одразу кидається передня частина кросовера з чорною решіткою радіатора, яка простягнулася на всю ширину й має оригінальний геометричний малюнок у вигляді павутини. Денні ходові вогні виконані у формі футуристичних бумерангів і візуально вони відокремлюють фари ближнього і дальнього світла від решітки радіатора.

Kia Sportage 2022 року

Ззаду кросовер виглядає ще ширшим завдяки розвиненим крилам і бамперу, який, як і «технократична» решітка радіатора, об’єднує основні елементи в єдиний стиль.
У салоні Kia Sportage демонструє просунуті технології. Тут головним елементом є великий тачскрін зігнутої форми, який злегка розгорнутий до водія. Він об’єднує в собі панель приладів і мультимедіа. Також не можна не відзначити «тривимірні» дефлектори обдування і стильну консоль з органами управління, відсіками для зберігання дрібних речей і підсклянниками.

Kia Sportage 2022 року

У автомобіля буде версія X-Line з більш «позашляховим» дизайном. Впізнати її легко за іншим бамперами, рейлінгами, накладками на порогах. Крісла можна замовити в чорному або зеленому кольорах.
Повноцінна прем’єра пройде до кінця поточного року. До цього часу виробник має розкрити лінійку моторів і основні технічні характеристики, які ймовірно збігатимуться зі спорідненим Hyundai Tucson.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest