Новий Kia Sportage з’явився на офіційних зображеннях

Автор: Редакція | 31 Тра, 2021
Kia Sportage 2022 року

Kia Sportage нового покоління показали на перших офіційних зображеннях й анонсували дебют моделі 8 червня 2021 року.

Офіційна тізерна кампанія Kia Sportage п’ятого покоління почалась. Після безлічі шпигунських фото та рендерів із різноманітними припущеннями про вигляд моделі, стало відомо що нова генерація дебютує наступного вівторка, 8 червня.
Вочевидь, новинка матиме багато спільного зі спорідненим Hyundai Tucson, хоча все ж стиль кросовера буде ближчий до моделей K5 та електрокара EV6.

На представлених тізерах вже помітно, що передня частина теж буде унікальною й допоможе покупцям нових «Спортейджів» одразу виділитись. Також підтвердилось, що бічні дзеркала переїдуть на двері, а задня оптика охопить крила й весь багажник.

 

В інтер’єрі також чекають оновлення. На зображенні видно великий цифровий екран, який об’єднає приладову панель та тачскрін медійної системи. Ймовірно, за ним розміщені два окремі дисплеї, під яким внизу будуть лише кілька кнопок. Таке компонування майже ідентично нещодавно презентованому EV6, за винятком відмінностей у повітроводах та кермі.

Очікується, що Sportage отримає аналогічну електрифікацію силових агрегатів, що й Tucson, з яким ділитиме платформу. А безліч систем безпеки та «помічників» водія допоможуть Sportage стати конкурентоспроможними у своєму сегменті.
Дебют моделі відбудеться 8 червня, але можна припустити, що до цього часу бренд покаже ще кілька тізерів нового Kia Sportage.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest