Новий кросовер Kia Sportage «представили» знову

Автор: Редакція | 10 Кві, 2021
Kia Sportage 2021 року

Кросовер Kia Sportage наступного покоління уявили на рендерах напередодні презентації новинки.

Нещодавнє шпигунське відео зафіксувало добре замаскований Kia Sportage наступного покоління на стоянці.
Коли нікого не було поруч, «шпигун» із камерою зміг наблизитись до кросовера, аби дізнатись більше деталей про зовнішність майбутньої новинки.

Проте тепер художники з Gotcha Cars використали опубліковане відео для створення можливого вигляду нового Sportage. Й це вже не перша спроба: раніше рендери створювали видання Motor.es та AtchaCars. До речі, доволі цікаво поглянути на еволюцію уявлень про новий «Спортейдж».

Нова візуалізація надає кросоверу наступного покоління своєрідне обличчя: Sportage має вертикально орієнтовані фари в трапецієподібному оточенні, а ходові вогні займають внутрішній край.
Автомобіль ще матиме подобу решітки у вигляді «тигрового носа», але вона тепер набагато менша, ставши більше хрестовиною між фарами. А ось значно більший повітряний отвір займає більше зорової присутності.

Нижня частина решітки має пару горизонтальних планок, що проходять по всій ширині автомобіля. У кожному кутку – протитуманні фари.

Очікується, що Sportage буде досить вражаючим зсередини, судячи з останніх моделей Kia, де створений привабливий дизайн та запроваджені потужні технології.

Sportage отримає ту ж платформу, що й останній Hyundai Tucson. Залежно від ринку, пропонуватимуться дві різні довжини колісної бази.

Деякі двигуни Sportage теж позичить у Tucson. Базовим двигуном Hyundai буде 2,5-літровий рядний чотирициліндровий двигун потужністю 187 кінських сил (139 кіловат) та 241 Нм. Також можуть запропонувати гібрид із 1,6-літровим чотирициліндровим двигуном із турбонаддувом, що виробляє 226 к.с. (169 кВт) і 350 Нм. Шпигунські фотографії підтвердили, що виробник готує й плагін-гібридну версію.

За попередніми повідомленнями, дебют Sportage мав відбудеться у квітні, тобто презентація новинки повинна відбутися протягом тижнів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея рендерів Kia Sportage 2021 року:
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube
Фотограф: Gotcha Cars via YouTube

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest