Нове покоління Kia Sportage «уявили» з революційним дизайном

Автор: Роман Галімон | 19 Жов, 2020
Kia Sportage 2022 року (рендер)

Абсолютно новий Kia Sportage вже готується до презентації й тому його майбутня зовнішність не дає спокою фанатам марки. Яким же він буде?

Минулого місяця стало відомо, що нове покоління Kia Sportage має дебютувати у квітні наступного року й, звісно, буде побудовано на базі нещодавнього презентованого кросовера Hyundai Tucson.
Закамуфльований Kia Sportage вже з’являвся в мережі, так само як й чутки про те, що його запуск може бути відкладений, але з тих пір південнокорейський виробник явно суттєво просунувся з підготовкою моделі, адже вже готується до його прем’єри.

Поєднуючи всі маленькі шматочки головоломки та надихнувшись новим Hyundai Tucson, дизайнери з проекту AtchaCars зібрали досить правдоподібну ілюстрацію того, як може виглядати новий Sportage. Залишається сподіватись, що реальний кросовер виглядатиме схожим до цієї візуалізації.

Ілюстратори сподіваються, що новий Sportage буде дуже схожим із Tucson у боковому профілі, але трохи відрізнятись у деталях. Лінії кузова будуть плавнішими та простішими, наприклад, з меншим акцентом на колісні арки.

Як й Tucson, новий Sportage може отримати й похилу лінію даху ззаду. Стосовно габаритних розмірів, нова генерація моделі має бути трохи довшою за попередню модель для отримання додаткового місця в салоні. Напевно можна сказати, що бічні дзеркала будуть «сидіти» трохи нижче на дверях, а не в основі передньої стійки.
З упевненістю також можна припустити, що Sportage п’ятого покоління (кодова назва NQ5) отримає й лінійку двигунів від нового Tucson. Це означає, що в залежності від регіону в Європі повинні бути доступні бензинові та дизельні двигуни з турбонаддувом, а також будуть в наявності 2,5-літровий атмосферний чотирициліндровий двигун та 1,6-літровий гібрид для Північної Америки. Проте гібридний силовий агрегат з’явиться в моторній лінійці трохи пізніше.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея рендерів Kia Sportage 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: AtchaCars
Фотограф: AtchaCars
Фотограф: AtchaCars
Фотограф: AtchaCars

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest