Новий Kia Sportage дебютує в квітні наступного року

Автор: Роман Галімон | 29 Вер, 2020
Kia Sportage Gravity

Kia Sportage нового покоління має стати аналогом нещодавно презентованого Hyundai Tucson та з’явиться навесні 2021 року.

Південнокорейський кросовер Sportage досі добре продається, й в нашій країні також, проте на батьківщини він продовжує отримувати оновлення, в тому числі нові комплектації.
Так, наприклад, вище зображена версія Gravity додала компактному кросоверу комплект темних зовнішніх дизайнерських акцентів, що було зроблено у тому ж ключі, що й з кросовером Mohave Gravity, запущеного на початку цього року.

Проте, рано чи пізно, але виробник буде змушений повністю оновити Sportage та представити модель п’ятого покоління. За інформацією The Korean Car Blog, це має статися у квітні 2021 року.

Приблизні терміни стали відомі лише за два тижні після світової прем’єри нової генерації Hyundai Tucson, який має розділити платформу з Kia Sportage. Й хоча останній вже не раз «ловили» у камуфляжі, проте вже були припущення, що наступне покоління Sportage може затриматись.
Новинка теж має отримати сміливий дизайн й, можливо, через непорозуміння щодо нього й відбулась відставка головного дизайнера марки Люка Донкервольке.

За припущеннями, нове покоління носить кодову назву «NQ5» й має реалізуватись у новому концепті, який має передувати серійній версії, як й Vision T, котрий з’явився перед втіленням у Tucson. Хоча у Hyundai пішов рік (від листопада 2019 року до 14 вересня 2020 року), аби створити виробничу версію моделі.

Також Kia начебто готує дві конфігурації колісної бази, з довгою версією для деяких ринків, проте Tucson все одно поділиться своїми турбированими 1,6-літровими бензиновими та дизельними двигунами, а також переднім й повним приводом. Не залишать новинки й без гібридних технологій.
Найближчими місяцями про новий Kia Sportage буде більше відомостей, які мають поступово зібратися в єдине ціле до квітня 2021 року.

Цього місяця Kia вже анонсувала сім нових електрокарів до 2027 року, а представила плагін-гібридну версію кросовера Sorento.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sportage:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest