Kia анонсувала сім нових електрокарів до 2027 року

Автор: Редакція | 18 Вер, 2020
Плани Kia електрокарів на 2027 рік

Компанія Kia оголосила про прискорення електрифікації свого модельного ряду. До 2027 року марка випустить сім абсолютно нових моделей електромобілів на акумуляторах.

Виробник обіцяє, що перша модель з’явиться вже у 2021 році й стане першим автомобілем у новому фірмовому стилі бренду. Можливо, йдеться про серійне втілення концепту Imagine by Kia, який був показаний на автосалоні в Женеві ще у березні 2018 року.

Решта автомобілів поки залишаються секретом. Однак якщо судити за тізером, яким супроводжувалася новина, велика їхня частина будуть кросоверами й позашляховиками. Всього до 2029 року частка електромобілів у структурі світових продажів Kia має досягти 25%.

У прес-релізі згадується нова платформа e-GMP (спільна розробка Hyundai та Kia), проте не йдеться про те, що вона стане основою для всіх семи електромобілів. У Hyundai на ній побудують електромобілі нового сімейства Ioniq. Всього до 2025 року Hyundai обіцяє випустити три такі машини, перша з яких, як й у Kia, з’явиться у 2021 році.

Цікаво, що новий план Kia не суперечить попередній заяві компанії про те, що до 2025 року чисто електричних моделей марки досягне 11-ти. Таким чином, крім семи зовсім нових електромобілів, компанія оновить як мінімум чотири старі або ж переведе на електричні версії існуючі бензинові машини.
Kia також підтвердила мету збільшити частку електромобілів до 20% в структурі своїх продажів до 2025 року, що знову ж таки не суперечить новій меті довести цю частку до 25% у 2029 році.

Нещодавно Kia оприлюднив технічні подробиці про оновлений Stinger, а раніше представив плагін-гібридну версію кросовера Sorento.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея концепта Imagine від Kia:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest