Kia оприлюднила технічні подробиці про оновлений Stinger

Автор: Редакція | 28 Сер, 2020
Kia Stinger 2021 року

Південнокорейська марка Kia додала більше подробиць про модернізований Stinger, продажі якого стартують у третьому кварталі цього року.

Пару тижнів тому Kia продемонструвала оновлення Stinger на перших фотографіях екстер’єру та інтер’єру, а тепер презентувала зміни стосовно техніки. Йдеться поки про машини для корейського та північноамериканського ринків.

Всупереч висловленим раніше припущеннями про запозичення нової 3,5-літровою «турбошестірки» у Genesis G80, топовим для «Стінгера» залишився 3,3-літровий V6, який також продається в топовій комплектації в Україні. Проте, тепер цей двигун забезпечили новою системою зміни геометрії випускного тракту, яка не тільки регулює тон звучання в залежності від обраного режиму руху, але й забезпечує невелику прибавку потужності – з 370 до 373 к.с.
Але «Генезис» все ж поділився зі «Стінгером» новою 2,5-літровою «турбочетвіркою» T-GDi. В даному виконанні вона видає 304 к.с. і 422 Нм. В Україні ж продається комплектація з дволітровою «турбочетвіркою» потужністю 247 к.с.

Про 2,2-літровий 200-сильний дизель, представлений в європейській моторній гамі Kia Stinger, виробник нічого не повідомив, але можливо його анонсують для ЄС окремо. Сам цей агрегат недавно пережив зміну поколінь і став легшим, хоча зберіг приблизно ті ж характеристики.

Крім перегляду дизайну і лінійки двигунів, Kia допрацювала ліфтбек пакет асистентів водіння Drive Wise. Були оновлені системи запобігання фронтальних зіткнень та зіткнень в сліпих зонах, утримання автомобіля в смузі, стеження за пильністю водія, допомоги при виїзді з парковки заднім ходом, а також інтелектуальний круїз-контроль. Для Європи додали інтелектуальний обмежувач швидкості.
З дійсно нових асистентів, розроблених за останню пару років, Kia Stinger отримав:

  •     систему попередження про небезпеку виходу;
  •     монітор візуального контролю сліпих зон;
  •     асистент, що утримує автомобіль точно по центру смуги;
  •     асистент, що утримує задану дистанцію до автомобіля попереду;
  •     систему, що нагадує перед виходом із машини, що на задньому ряду хтось залишився, наприклад – дитина або домашня тварина.

В Україні, звісно, поки продається дорестайлінговий Kia Stinger попередніх років випуску, який доступний із двома вищезгаданими моторами, безальтернативним 8-ступеневим автоматом і заднім або повним приводом у трьох комплектаціях. Ціни на автомобіль починаються з 1 040 820 грн, а версія GT оцінена в 1 692 702 грн.

Раніше стало відомо, скільки моделей оновить Kia у 2020 році, а нещодавно Kia презентувала новий кросовер Sonet.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Stinger 2021 року:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest