Новий електричний кросовер Kia стане флагманом марки

Автор: Роман Галімон | 11 Тра, 2020

Повністю електричний кросовер Kia буде представлений наступного року та очолить модельну лінійку виробника.

Південнокорейська марка Kia збирається створити модель, яка стане конкурентом Porsche Taycan та Tesla Model S, але, звісно, буде доступнішою.

Kia вже підтвердила, що наступного року представить абсолютно новий електричний кросовер, заснований на концепті Imagine, який вперше з’явився на автосалоні в Женеві 2019 року.
На даний час відомо, що модель отримала внутрішню назву Kia CV та має стати флагманською моделлю бренду. Крім того, новий електрокар матиме нову технологію зарядки нового покоління та абсолютно нову платформу, виготовлену спеціально для електромобілів.

Це буде перший автомобіль, побудований на абсолютно новій електричній архітектурі E-GMP групи Hyundai Group. Кросовер також скористається нещодавнім альянсом Kia з компанією Rimac, аби запропонувати неймовірні показники, які згодом перейдуть й до інших моделей у лінійці Kia.

Технічні подробиці електрокара Kia: платформа та силовий агрегат

Концепт Kia Imagine

Боси Kia підтвердили, що майбутній електрокар матиме діапазон близько 482 км та час підзарядки дорівнюватиме 20 хвилинам. Крім того, платформа E-GMP кроссовера матиме таку ж 800-вольтову технологію, що й Porsche Taycan, і працюватиме з мережею швидкої зарядки IONITY потужністю 350 кВт.
Проте Kia поки зберігає в таємниці решту технічних деталей та характеристик платформи E-GMP. Єдине, що відомо – платформа була розроблена для декількох сегментів ринку та стилів кузова.

Дизайн та позиціювання

Концепт Kia Imagine

Враховуючи, що на шляху від концепту до виробничої версії можуть статися зміни, цього варто ж очікувати й з реалізацією концепту Imagine.

Серійна модель може отримати вигляд нетрадиційного кросовера C-сегмента зі стилізованою інтерпретацією фірмової решітки у стилі «Tiger Nose», а задня частина може стилізуватися під «фастбек».
Під час презентації Imagine на автосалоні в Женеві 2019 року, тодішній головний дизайнер Kia Люк Донкерволке припустив, що між шоу-каром та серійним кросовером не потрібно буде змінювати багато деталей.

«Я не бачу нічого, що насправді неможливо, – сказав Донкерволке. – Є деякі проблеми, пов’язані з витратами, які необхідно перевірити; але це зробили не дизайнери, які не розуміють, як створити машину для виробництва.

Imagine – це не марна робота. Це не лише просто машина для Женеви. Все має мету. Це більше, ніж шоу. Ми тут точно не розважаємося, але насправді спілкуємося з нашими клієнтами».
Цікаво, що ідеєю кросоверів у С-сегменті вже давно переймаються багато автовиробників. Ось й марка Citroen готує нове втілення хетчбека С4, який незабаром стане компактним кросовером.

Останньою новинкою від Kia була презентація оновленого кросовера Sorento, а нещодавно Kia оприлюднила нові подробиці про цей же кросовер.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея концепта Imagine від Kia:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментарНовий електричний кросовер Kia стане флагманом марки
На основі чого побудують новий електросовер Kia?

Новий електричний кросовер побудують на основі концепту Kia Imagine

Яку платформу використає Kia?

Kia збирається використати платформу E-GMP групи Hyundai Group та технології компанії Rimac

Хто буде конкурентом для електрокросовера Kia?

Марка Kia бачить своїми конкурентами Porsche Taycan та Tesla Model S

Скільки зможе проїхати новий електрокросовер Kia?

Майбутній електрокар Kia матиме діапазон близько 482 км
Pin It on Pinterest