Kia оприлюднила нові подробиці про кросовер Sorento

Автор: Редакція | 18 Бер, 2020

Південнокорейська компанія Kia продовжує потрохи розкривати нові деталі стосовно нещодавно представленого кросовера Sorento.

Під час презентації стало відомо, що кросовер Sorento нового покоління отримав нову платформу: він став більшим на 10 мм в усіх напрямках, а між осями у нього додалося відразу 35 мм.

Таке зростання відстані дозволило відразу на третину збільшити обсяг багажника семимісної модифікації: його мінімальний обсяг становить 187 л., хоча гібридні кросовери через батареї втратять близько 10 л. Але й збільшити багажник дуже просто – сидіння можна скласти за допомогою електроприводів. Максимально ж у Sorento поміститься до 910 л поклажі – якщо розглядати вже п`п’ятимісну модифікацію.

Знову ж таки зростання внутрішнього простору дозволило розширити й інтер’єр, в тому числі й для пасажирів третього ряду – в головах, плечах і ногах. Середні сидіння тепер відсуваються на 45 мм далі – й це полегшує посадку третього ряду.

Обіцяний раніше цифровий кокпіт із 12,3-дюймової приладової панелі та 10,25-дюймового екрану мультимедійної системи з’явиться тільки в топових комплектаціях. Базові ж на ринку Європи будуть оснащуватися аудіосистемою з 8-дюймовим монітором, але навіть вона дозволить підключити смартфони за протоколами Apple CarPlay і Android Auto.

У переліку заявлених опцій, крім мультимедіа, також вказані акустика Bose, атмосферне підсвічування салону, бездротова зарядка і безліч USB-портів, і, нарешті, панорамне скління. Крім того, на деяких ринках покупцям Kia Sorento буде доступний ряд онлайн-сервісів.

Цікаво, що розкішний бежевий інтер’єр, з якого Kia розпочала презентацію начинки кросовера, схоже, залишиться лише для домашнього ринку: для Європи заявлені лише чорний і сірий варіанти і можливість поєднувати ці два кольори. Топові комплектації отримають в салоні шкіру наппа.

Стосовно ходової частини, то в Kia кажуть поки лише про глибоко перероблені підвіску та кермове управління, які повинні помітно поліпшити їздовий характер кросовера, а також про збільшення на 4% жорсткості кузова.

Основне заявлене на даний момент нововведення – система Terrain Mode з трьома встановленими режимами роботи електроніки для їзди поза асфальтом. Систему стабілізації, трансмісію і роботу повного приводу можна буде адаптувати під бруд, сніг або пісок. Повний привід – теж опція.

Про силові агрегати Sorento компанія вже розповідала, і поки нічого нового тут не з’явилося. На старті продажів кросовер можна буде оснастити або новим 202-сильним дизелем (440 Нм) в парі з новим же 8-ступінчастим роботом, або гібридною установкою з 1,6-літрового бензинового турбомотора та електродвигуна – на 230 к.с. та 350 Нм. В майбутньому Sorento повинен стати повноцінним плагін-гібридом, але розкажуть про нього пізніше.

Новинку будуть збирати на південнокорейському заводі компанії та на потужностях в американській Джорджії. Продажі стартують з європейських країн, де Kia Sorento буде доступний вже в третьому кварталі нинішнього року.

Раніше Kia підтвердила зміну логотипу протягом року, а також презентувала новітню коробку передач,  яка передбачає перемикання швидкостей.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sorento:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest