Kia підтвердила зміну логотипу цього року

Автор: Роман Галімон | 26 Лют, 2020

Південнокорейська компанія Kia збирається змінити вигляд своєї емблеми. На якій же новинці це відбудеться?

Kia має представити новий логотип до кінця року. «Нова емблема схожа на концептуальну машину Imagine, але вона буде виглядати дещо інакше», – сказав президент Kia Motors Парк Хань-Ву для південнокорейського видання Motorgraph. За інформацією видання The Korean Car Blog, новий логотип з’являться на автомобілях у жовтні.

У грудні 2019 року Корейська інформаційна служба з прав інтелектуальної власності опублікувала запит від торгової марки від Kia, в якому показано новий логотип (вище). Тоді з’явились чутки, що компанія може зарезервувати нові лого для гібридних та електричних моделей.

Концепт Imagine (галерея нижче) дебютував на автосалоні в Женеві 2019 року як бачення бренду у створенні електричного кросовера. Він відрізнявся зовнішньою формою купе, а компанія покрила кузов шістьма шарами хромованої срібної фарби. Всередині був масивний 21-дюймовий екран панелі приладів.

Логотип Kia на Imagine використовує строгі кутові лінії для штрихів у кожній букві. Верхня частина K прикріплюється до вершини I. Нижня частина I з’єднується з нижньою частиною стилізованого A. Для порівняння, існуюча емблема має засічку вгорі кожної літери.

Пізніше бос проекту Kia Люк Донкерволке заявив, що виробнича версія Imagine розробляється, і припустив, що вона буде схожа на концепцію. Але, навряд, там буде той самий інтер’єр та 21-дюймовий екран.

Іншою новинкою, з якою може дебютувати логотип, може бути «прокачаний» електричний кросовер. Компанія Kia має на меті створити батарею з зарядом на 500 км та 800-вольтову акумуляторну систему, яка могла б зарядити електрокар від 20 відсотків до 80 відсотків за 20 хвилин за допомогою швидкого зарядного пристрою потужністю 350 кВт постійного струму.

Раніше Kia презентувала новітню коробку передач, а також представила оновлений кросовер Sorento.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело:  Motor1

Галерея Концепт Imagine від Kia:
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia
Фотограф: Kia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest