Новий Kia Sportage «засвітився» на Нюрбургрингу у версії гібриду

Автор: Редакція | 10 Тра, 2021
Kia Sportage 2022 року

Kia продовжує випробовувати та допрацьовувати нове покоління Sportage перед його прем’єрою, яка відбудеться за кілька місяців.

Споріднений з Hyundai Tucson, кросовер Kia Sportage нової генерації нещодавно був спійманий «фотошпигунами» на Нюрбургрингу, де автомобіль виконував обкатку, маючи жовту наклейку на задньому склі, яка натякає на певну форму електрифікації.
Вважається, що цей прототип має плагін-гібридну силову установку, а саме ту, яку використовують в останньому поколінні Tucson. Це означає, що слід очікувати 1,6-літровий бензиновий двигун, 44,2-кіловатний електродвигун та акумулятор на 13,8 кВт-год, ймовірно, з повним приводом та перемиканням передач «по проводам». Як й Hyundai, новий Sportage PHEV має проїхати 45 км лише на електриці.

Решту лінійки гібридних агрегатів також запозичать у Tucson: це будуть 48-вольтні помірні й стандартні гібриди. У таких версіях бензоелектричний позашляховик оснащується скромною батареєю на 1,49 кВт-год й шестиступеневим автоматом й може бути передньо- або повнопривідним.

За припущеннями, нове покоління Kia Sportage дебютує у червні 2021 року.

До цього моменту, «Спортейдж» вже з’являвся на кількох шпигунських знімках (з тестів на треку та трасі) з великою кількістю камуфляжу.
Проте це не заважає малювати численні рендери кросовера. Останніми було бачення від Gothca Cars, а раніше рендери створювали видання Motor.es та AtchaCars.

Єдине, що відомо точно, що новинка отримає новий логотип Kia. До речі, наприкінці минулого року новий Kia Sportage вже з’явився на автосалоні в Гуанчжоу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarsCoops

Галерея Kia Sportage Ace:
Фотограф: AutoHome.com.cn / YouTube
Фотограф: AutoHome.com.cn / YouTube
Фотограф: AutoHome.com.cn / YouTube
Фотограф: AutoHome.com.cn / YouTube
Фотограф: AutoHome.com.cn / YouTube

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest