Джеремі Кларксон назвав Грету Тунберг «ідіоткою»

Автор: Роман Галімон | 30 Лис, 2019

Відомий ведучий автошоу Джеремі Кларксон знайшов для себе причину падіння цікавості до автомобілів і він бачить її у Греті Тунберг.

Ведучій програми The Grand Tour в інтерв’ю британському виданню the Sun назвав 16-літню екологічну активістку Грету Тунберг причиною того, що люди перестають цікавитись машинами.

Читайте також:

«Усі, кого я знаю, молодші за 25 років, не цікавляться автомобілями – Грета Тунберг вбила автошоу, – сказав Кларксон. – Їх вчать у школі, перш ніж вимовляти “Мама і тато”, що машини – це зло, і це в їхніх головах».

При цьому його давній партнер по шоу Річард Хаммонд теж погодився: «Не люблю це говорити, але я думаю, що Джеремі має рацію. Молоді люди не переймаються машинами. Скільки дітей зараз виростають із плакатами автомобілів на стіні спальні?»

До речі, у новому епізоді ведучі автошоу вперше за довгий час здійснюють 500-мильну подорож не машинами, а на трьох дуже різних типах річкових, від Камбоджі до В’єтнаму.

Спочатку вони планували поїздку на сезон дощів, але коли вони приїхали в Південно-Східну Азію, дощів не було. Річкова система Меконг була практично суха, що завдало шкоди екології регіону та мільйонам рибалок і фермерів.

Тому під час епізоду ведучі іноді пересувались на велосипеді. Проте й тут Джеремі відпустив жарт, але вже вік чемпіона Ф1. Він сказав, що йому та його партнерам завжди доводилося висвітлювати цю проблему [екології], оскільки «інакше ти як Льюїс Хемілтон».

Шестиразовий чемпіон Ф1 цього року опублікував пост в Instagram, про своє відношення до кліматичних змін та неодноразово після цього висловлювався на цю тему під час прес-конференцій.

Але Джеремі додав: «Вперше в нас глобальне потепління застрягло в горлі – і ми не ідіоти. Це дуже серйозна річ. Ви можете передумати.

Тільки ідіот не передумує, стикаючись з незаперечними доказами. Питання в тому, що з цим робити? Це цікавіше обговорення, ніж те, що відбувається».

Повертаючись до Грети, він сказав: «Вона – ідіотка. Бігати світом, кажучи, що всі ми помремо. Дорогенька, це нічого не вирішить.

Я теж можу страйкувати, позичити 50-футову карбонову яхту із запасним дизельним двигуном, плисти до Америки та кричати на президента Трампа.

Я міг би це зробити, але цим нічого не досягнеш. Отже, настав час поговорити з ученими».

 


Додати свій коментарPin It on Pinterest