Українські дизайнери створили новий автомобіль KRAINA 225

Автор: Редакція | 25 Гру, 2021
KRAINA 225

Група українських дизайнерів та талановитих фахівців ІТ-сектори об’єднались для розробки першого вітчизняного електричного автомобіля преміального класу.

Україна має автомобільну промисловість, але створити помітний електрокар поки не вдається жодному українському підприємству.

Й хоча спроби розробки вітчизняного електричного автомобіля відбуються постійно, але далі проектування та тестового зразка справа зазвичай не йде.

KRAINA 225

KRAINA 225

Саме тому учасники проекту під керівництвом Максима Шкiндера спробували створити настільки неповторний електрокар, який однозначно приверне увагу до себе.

Як зазначає автор ідеї у повідомленні на Facebook джерелом натхнення проекту став могутній АН-225, відомий як «Мрія».

«Ідеологія KRAINA 225 полягала в тому, щоб об’єднатися як група однодумців у спробі створити український електромобіль з конкурентоспроможним дизайном, який бере натхнення у місцевому промисловому спадку, такому як літаки Антонова та Державне космічне агентство України в Дніпрі», – написав Шкiндер.

Незвичний стиль

KRAINA 225

Цікаво, що електрокар KRAINA 225 виконаний у незвичній для електрокара формі кузова «Shooting brake».

Взагалі, цей тип кузова виник ще у минулому столітті виключно для полювання, але зараз у нього вкладається зовсім інший сенс.

На разі, Shooting brake означає 2-дверний кузов універсал, виконаний на базі спорткара. Наприклад, моделі у цьому стилі пропонує Genesis та Volkswagen.

Тим не менш, автори проекту KRAЇNA розробили свій Shooting brake у вигляд купе. Й повна назва моделі відповідна KRAЇNA Shooting brake Coupe.

Наскільки життєздатним буде цей задум поки сказати важко, але виглядає він точно неймовірно. Як зазначає сам автор проект «спрямований на дослідження та експерименти».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея KRAINA 225:
Фотограф: KRAЇNA
Фотограф: KRAЇNA
Фотограф: KRAЇNA
Фотограф: KRAЇNA
Фотограф: KRAЇNA

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest