Кросовер Suzuki S-Presso став глобальною моделлю

Автор: Редакція | 25 Січ, 2020

Спільне підприємство Maruti Suzuki оголосило про наміри вивести кросовер на S-Presso на глобальний рівень. Машину поставлятимуть у країни Африки та Латинської Америки.

Компактний кросовер Maruti Suzuki S-Presso дебютував в Індії восени минулого року, де й налагоджено його виробництво. Модель за мотивами концепту Future-S фактично виглядає як «піднятий» хетчбек, але в компанії її позиціонують як мінікросовер.

Такі машини досить добре розходяться в Індії й минулого року було вже продано 35 254 одиниці. І це зрозуміло, адже ціна стартує від 369 000 рупій (близько 5 200 доларів).

За такого успіху, машину вирішили експортувати й в інші країни, де є лівосторонній рух. А це Африка, азіатський регіон і Латинська Америка.

До речі, S-Presso побудований на платформі Heartect, на якій базуються всі останні моделі Suzuki. Проте, використовується найпростіша версія із напівзалежною підвіскою ззаду та барабанними гальмами. Довжина дорівнює 3565 мм, колісна база – 2380 мм, кліренс – 180 мм.

Базова версія має одну подушку безпеки, ABS + EBD, задній парктронік і 13-дюймові колеса. В топових версіях S-Presso доступні кондиціонер, подушка безпеки пасажира, мультимедійна система та 14-дюймові колеса.

Машина оснащена бензиновою атмосферною «трійкою» K10B 1.0, яка працює в парі з п’ятиступінчастою «механікою» або роботизованою коробкою з одним зчепленням. Мотор видає 68 к.с., привід – виключно передній.

Цікаво, що в Європі ситуацію для Suzuki не така райдужна й компанія має вжити заходи щодо дизельних версій своїх моделей.

Галерея Maruti Suzuki S-Presso:
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki
Фотограф: Suzuki

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest