Jeep та Suzuki запідозрені в порушенні правил викидів ЄС

Автор: Редакція | 23 Січ, 2020

Компанії Fiat Chrysler Automobiles та Suzuki мають запропонувати адекватні заходи щодо покращення ситуації з кросоверами Vitara та Jeep Cherokee.

За повідомленням Autonews Europe, нідерландські органи влади з’ясували, що дизельні моделі Jeep Grand Cherokee та Vitara Suzuki порушують правила викидів й відповідні виробники мають виправити ситуацію або зупинити їхній продаж у Європі.

На думку Управління дорожнього транспорту Нідерландів (RDW), на Grand Cherokee та Vitara застосовували «заборонені стратегії викидів», що призводили до того, що машини викидали більш високий рівень шкідливого оксиду азоту (NOx), ніж в умовах тестування.

Компанія Jeep вже розробила програмне забезпечення для виправлення ситуації та зробить масове «відкликання» моделі по всій Європі.

Регулятор також повідомив, що Suzuki ще має знайти відповідне рішення для Vitara.

«Suzuki повинна запропонувати адекватні заходи щодо поліпшення, або RDW розпочне процес відкликання європейського сертифікату», – йдеться в повідомленні RDW.

Також було заявлено, що регулятор також розпочав процес відкликання сертифікату на Jeep Grand Cherokee як запобіжний захід.

Відповідно до системи сертифікації ЄС, виробник автомобілів може отримати сертифікат на модель транспортного засобу в одній країні ЄС та продавати автомобіль на всіх ринках ЄС.

Окремі країни ЄС можуть зробити відкликання транспортних засобів в Європі, які були сертифіковані на продаж під іншою юрисдикцією.

Напередодні Suzuki вже повідомила, що через норми викидів ЄС припиняє продажі моделі Jimny в Європі.

Нещодавно також стало відомо про нові кроки Volkswagen щодо дизельгейту. Крім того через “дизельгейт” на Mercedes також подали позов на суму 1 мільярдів доларів.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest