VW почав переговори по «дизельгейту» з німецькими споживачами

Автор: Роман Галімон | 02 Січ, 2020

Volkswagen заявив, що веде переговори з врегулювання позовів від німецьких власників машин, які подали до суду на автовиробника через надмірне забруднення, спричинене його дизельними автомобілями.

У 2015 році VW визнав використання маніпульованого програмного забезпечення для управління двигунами та маскування надмірного рівня забруднення у своїх дизельних автомобілях, що призвело до судових процесів та колективних позовів на суму щонайменше 30 мільярдів євро (33 мільярди доларів), включно із судовими витратами й штрафами.

 Читайте також:

На разі, автовиробник поширив заяву, що почав перемовини з позивачами.

«Volkswagen і Федерація німецьких споживчих організацій (VZBZ) домовилися вступити в дискусії щодо можливого врегулювання.

Обговорення перебувають на дуже ранній стадії, і немає гарантії, що вони призведуть до врегулювання. Обидві сторони погодилися, що обговорення повинні залишатися конфіденційними».

Поки німецькі позивачі «відстають» від власників машин у США, які домоглися отримання компенсації від VW, оскільки німецькі автомобілі не були позбавлені сертифікату дорожнього руху після дизельного скандалу.

У Німеччині дизельні транспортні засоби VW зберегли сертифікацію дорожнього руху, якщо клієнти погодилися на оновлення програмного забезпечення для управління двигунами автомобіля, що змусило VW застосувати інший підхід до компенсації споживачам.

Джерело: Autonews Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest