У штаб-квартирі VW знову провели обшук по «дизельгейту»

Автор: Редакція | 04 Гру, 2019

Штаб-квартиру Volkswagen Group у Вольфсбурзі, Німеччина, знову відвідали державні прокурори в рамках розслідування скандалу щодо дизельних викидів.

Як повідомило видання Autonews Europe, прокурори заявили, що слідчі мають на меті конфіскувати документи.

VW заявив, що повністю співпрацює з владою, але компанія розглядає розслідування як необґрунтоване.

 Читайте також:

Рейди були пов’язані з розслідуванням щодо дизельних автомобілів із двигуном типу EA 288, наступною моделлю після EA 189, яка лежала в основі скандалу з шахрайством автовиробника стосовно викидів.

У 2015 році VW визнав підробку тестів викидів у США на дизельних двигунах.

Автовиробник заявив, що сам почав своє розслідування, яке спрямоване проти окремих працівників, та передав інформацію відповідним органам реєстрації.

У симуляціях автомобілі з двигуном EA 288 не вказували на несправність дизельного фільтра, при цьому, як й раніше, відповідали нормам викидів, хоча, за твердженням Volkswagen, двигун не мав незаконних пристроїв.

«Дизельгейт» вже коштував компанії близько 30 мільярдів євро штрафів, видатків на ремонт автомобілів та судових витрат, а також викликав глобальне несприйняття дизельних автомобілів.

VW заявив, що на момент початку скандалу близько 11 мільйонів машин у всьому світі було обладнано незаконним програмним забезпеченням.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest