Кросовер Toyota Corolla Cross отримав перше оновлення

Автор: Редакція | 14 Сер, 2020
Toyota Corolla Cross для В'єтнама

Позашляховик Toyota Corolla Cross отримав оновлення лише за місяць після презентації. Машина отримала версію з лівим розташуванням керма для розширення карти продажів.

На початку липня до родини Toyota Corolla додалась модель кросовера й першою його побачив ринок Таїланду (відповідно, з правим розташуванням органів управління). А цього тижня Corolla Cross з’явиться у В’єтнамі, причому для цієї країни позашляховик відповідно допрацювали.

Окрім того, що кермо тепер розташувалось зліва, така конфігурація Corolla Cross отримала й трохи підправлену зовнішність: на решітці радіатора, окантовках протитуманок, задньому бампері і кришці багажника з’явилися нові накладки, які у версії з ДВЗ будуть хромованими, а у кросовера з гібридною силовою установкою – синіми.
При цьому габарити та набір силових агрегатів у порівнянні з версією для Таїланду не змінилися.

Проте все це виглядає, як підготовка до наступного кроку: адже Toyota планує вивести Corolla Cross на ринки Латинської Америки вже 2021 року. Однак, там модель можуть очікувати ще більші зміни.

Зокрема, за припущеннями, Corolla Cross оснащуватимуть ще одним бензиновим мотором – дволітровим агрегатом на 177 к.с. замість гібриду. Крім того, такий позашляховик отримає задню підвіску замість дешевшої й простішої балки у азіатській модифікації, що відкриває можливість оснастити новинку повним приводом.
Випускати Toyota Corolla Cross у Бразилії розпочнуть наступного року, причому підготовка складальних ліній вже стартувала. Гіпотетично, якщо в Toyota вирішили побудувати досконалішу модифікацію кросовера для країн за межами АСЕАН, рано чи пізно Corolla Cross може з’явитися і в інших країнах, адже наприклад ринки України та Бразилії класифікуються японським виробником такими, що розвиваються.

Нещодавно кросовер Toyota RAV4 отримав спеціальну версію Black Edition, а автовиробник отримав у 15 разів більше замовлень на кросовер Venza.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Corolla Cross для В'єтнама:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest