Toyota отримала у 15 разів більше замовлень на кросовер Venza

Автор: Роман Галімон | 20 Лип, 2020
Toyota Venza 2021 року

Японська компанія Toyota не очікувала суттєве збільшення кількості замовлень на новий кросовер Venza.

Позашляховик Toyota Venza був представлений у травні 2020 року для ринку США та фактично є варіацією іншого кросовера Toyota Harrier, який продається лише в Японії.
Harrier продається в Японії вже щонайменше чотири покоління, починаючи з 1997 року, й також споріднений з іншим відомим кросовером Lexus RX.

Проте у США Venza деякий час не продавалась та має лише два покоління, а онлайн презентація мала привернути увагу до нового гібридного кросовера Toyota.

Як виявилось, успіх до моделі Harrier/Venza повернувся з приголомшливою кількістю замовлень.

Toyota Venza 2021 року

Хоча автовиробник, враховуючи наслідки падіння попиту через коронавірус, ставив первісною метою продаж принаймні 3100 машин щомісяця, виявилось, що 45 000 клієнтів вже готові робити замовлення кожного місяця. Це фактично в 15 разів перевищує цільовий показник продажів.

Кросовер Harrier й без того має високу успішність у Японії, де продано близько 680 000 одиниць з моменту презентації, і це не дивно адже Toyota Harrier/Venza 2021 року – це перше велике оновлення покоління за сім років.
Toyota Venza повернулась до США на платформі TNGA-K та буде живитись від 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна, пов’язаного з трьома електродвигунами та CVT, що прийшли на заміну V6 попереднього покоління. Потужність оцінюється в 219 к.с. (163 кВт) й кросовер матиме повний привід Electric On-Demand.

Разом із кросовером Venza був представлений другий гібрид – мінівен Toyota Sienna, а нещодавно Toyota представила оновлений пікап Hilux.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Venza 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest