Toyota представила гібридний кросовер Venza

Автор: Редакція | 19 Тра, 2020
Toyota Venza 2021 року

Японська компанія відродила Toyota кросовер Venza, який з’явиться поки на ринку США, але може стати глобальною моделлю.

Для повернення імені Venza на ринок Toyota використовувала один із найпростіших шляхів: фактично новий кросовер є варіацією на тему недавно представленого нового Harrier, призначеного для продажу тільки в Японії.

Поки кросовер анонсований тільки для ринку США, де буде позиціюватися, як перехідний між RAV4 та Highlander. Проте, з часом, Venza може зайняти позицію глобальної моделі й вийти на ринки інших країн.
Технічна складова

Toyota Venza 2021 року
Toyota Venza 2021 року

Toyota Venza (так само, як й Harrier, й RAV4) побудований на одній із варіацій сучасної модульної платформи TNGA. За габаритами новинка стала трохи менше попередньої Venza, яку зняли з виробництва у 2017 році, але виявилася трохи більшою за RAV4 – 4 740 мм проти 4 600 мм при аналогічній колісній базі в 2 690 мм.

При цьому основними відмінностями новинки на ринку Північної Америки стануть, по-перше, силова установка, а по-друге, нюанси комплектацій.
Toyota Venza представлена тільки як гібрид (хоча у Harrier є й традиційний ДВЗ). На даному етапі для кросовера запропонована безальтернативна силова установка, що складається з 2,5-літрового атмосферника і відразу трьох електромоторів: вони як допомагають бензиновому двигуну, так й відповідають за обертання задніх коліс. Ця схема дозволила компанії реалізувати не тільки повний привід, але й систему ефективного розподілу крутного моменту. На задню вісь може припадати до 80% всієї тяги силової установки.

Потужність складає 222 к.с. і, за прогнозами Toyota, новинка зможе витрачати 5,9 л палива на 100 км. При цьому можливість заряду бортових акумуляторів «через розетку» не передбачена, проте імплантована розумна система рекуперації, здатна враховувати нюанси щоденних маршрутів користувача.
Найбагатша комплектація

Toyota Venza 2021 року
Інтер’єр Toyota Venza 2021 року

Стосовно переліку бортового оснащення, то нова Venza претендує на звання найбагатшої укомплектованої «Тойоти» в США. Їй дісталися, серед усього іншого, панорамний дах з електрохромним склом, чию прозорість можна регулювати, акустична система JBL на 1 200 Вт (найпотужніша в лінійці), 12,3-дюймовий монітор на центральній консолі та 10-дюймовий проекційний дисплей, особливо просунутий клімат-контроль від моделей Lexus тощо.

У США продажі новинки почнуться влітку цього року. Ціни поки не названі, але, вочевидь, вони займуть проміжне положення між вартістю RAV4 та Highlander – тобто, на рівні 45 тисяч доларів.
Пізніше, за чутками, Venza відправиться на завоювання китайського ринку, а далі може поширитися і по інших країнах.

Раніше Toyota представила найменший кросовер Yaris Cross, а також створила унікальну версію спорткара 86 Black Limited.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Toyota Venza 2021 року:
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota
Фотограф: Toyota

Додати свій коментарToyota представила повноцінний кросовер Venza
Коли востаннє випускалась Toyota Venza?

Toyota Venza зняли з виробництва 2017 року

Як позиціонуватиметься Toyota Venza?

Toyota Venza буде позиціонуватися між RAV4 та Highlander

Де продаватиметься Toyota Venza?

Toyota Venza поки пропонується для ринку США

Чи буде продаватися Toyota Venza в Україні?

Поки є припущення, що наступним ринком для Toyota Venza стане Китай
Pin It on Pinterest