Кросовер Volkswagen ID.4 знову «презентували» на нових зображеннях

Автор: Редакція | 23 Чер, 2020
Volkswagen ID 4 (неофіційні фото)

Електричний кросовер Volkswagen ID.4 знову розкрили завдяки появі нової серії зображень ще офіційно непрезентованого електрокара.

Кілька днів тому вже «випливли» патентні зображення Volkswagen ID.4, які були подані до китайського відповідного відомства та фактично розкрили зовнішність електрокросовера, яку виробник так довго приховував під камуфляжем.

З перших фотографій вже було зрозуміло, що ID.4 отримає для китайського ринку дві дуже різні комплектації, що відрізнялись як кольором, так й додатковими логотипами.
Нова серія зображень, яка з’явилась на форумі Worldscoop, знову показує саме китайську специфікацію, але електрокросовер вже був сфотографований у студії. Проте тепер можна детальніше розгледіти особливості зовнішності.

Швидше за все, на фото зображена топова комплектація, адже модель має додаткове оздоблення екстер’єру, як наприклад металеву обробку частини даху.

Також можна помітити відсутність звичного хромованого оздоблення, а у передній частині змінена навіть оптика. За припущеннями, ця комплектація називатиметься ID.4 X.
В технічному плані, швидше за все, китайські версії навряд чи відрізнятимуться від моделей для Європи та США. Китайський ID.4 матиме дві комплектації: перша отримає один електродвигун на задній осі потужністю 204 кВт, а друга – два електроагрегати на кожну вісь для повного приводу та загальної потужності 300 кВт. Моделям будуть доступні два типи акумуляторів – на 58 та 77 кВт-год, що забезпечать пробіг без зарядки у 400 та 500 км відповідно.

Раніше повідомлялось, що електричний кросовер VW ID.4 коштуватиме менше 40 000 доларів, а прокачаний версія ID.4 може отримати приставку GTX.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Volkswagen ID 4 (неофіційні фото):
Фотограф: Worldscoop
Фотограф: Worldscoop
Фотограф: Worldscoop

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest