Спорткар KTM X-Bow GTX розбили вщент у гонках на пагорб

Автор: Редакція | 04 Чер, 2022
Аварія KTM X-Bow GTX

Камера зафіксувала момент, коли автогонщик Домінік Ольберт розбився на своєму KTM X-Bow GTX під час гонок на гору Пьоллауберг в Австрії.

Спеціально розроблений спортивний KTM X-Bow GTX, вартістю приблизно 230 000 євро, розбили в гонках на пагорб.

У нижченаведеному відео з YouTube-каналу Motorsportvideos Luky можна побачити, як гонщик входить в лівий поворот із занадто великою швидкістю. При цьому, пілот вирішив не відпускати дросель навіть коли виїхав правими колесами на траву.

За таких умов, задню частину X-Bow GTX зриває у занос, а передню виносить на інше узбіччя дороги.

Як тільки KTM злітає з асфальтового покриття й перелітає через невелику канаву, передня частина спорткара зазнає нищівного удару, від якого навіть відлітає переднє ліве колесо та аеродинамічні частини. Переднє право колесо теж відірвано, але тримається на важелях підвіски.

Після декількох розворотів автомобіль продовжує нестись по трав’яному пагорбу й фотографи, які висвітлюють подію, змушені тікати від зіткнення.

Автомобіль зупиняється лише біля поста маршалів й, на щастя, ніхто із оточуючих не постраждав.

Сам гонщик завдяки карбоновому монококу та каркасу безпеки залишився неушкодженим під час аварії.

Якщо говорити про автомобіль, то KTM X-Bow GTX оснащений 2,5-літровим п’ятициліндровим двигуном Audi Sport з турбонаддувом потужністю 523 к.с. і крутним моментом 650 Нм. Машина важить лише 1048 кг та може розганятись до 276 км/год.

Раніше Porsche 962 розбили на трасі Спа-Франкоршам, а до цього хот-хетч Toyota GR Yaris розбили на треку поблизу Таллінна.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest