В Китаї сталося падіння продажів електрокарів

Автор: Роман Галімон | 20 Гру, 2019

Продажі електрокарів показують стрімке падіння вже кілька місяців в Китаї та можуть стати початком світової тенденції.

Китай вже давно вважається певним індикатором в автомобільному світі та є доволі великим ринком для всіх автовиробників, більшість з яких вже мають в Піднебесній спільні підприємства з виробництва машин.

В той час, як продажі «звичайних» автомобілів на ДВЗ не показують ріст (як в цілому у світі), кількість проданих електрокарів в Китаї взагалі скоротилась. Все це пов’язують з тим, що уряд Китаю зменшив субсидії на купівлю електричних машин.

 Читайте також:

За даними видання Bloomberg з липня по листопад 2019 року продажі електрокарів постійно падали, а останнього місяця падіння складало 50 % по відношенню до минулого року.

При цьому конкуренція в Китаї загострюється, адже майже кожний міжнародний виробник намагається «просунити» свої електрокари в Китай.

Зокрема, Tesla вже вклала мільярди у перший завод за межами США, який має виробляти щонайменше 1000 автомобілів на тиждень у Шанхаї до кінця року – такий обсяг завод компанії в Каліфорнії зміг наростити лише за кілька місяців. А в подальшому Tesla хоче збирати 3000 машин на тиждень.

Крім цього, американський виробник аби уникнути митних тарифів укладає договори з місцевими компаніями та намагається зменшити ціни на 20 відсотків.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest