Tesla знову побила рекорд продажів, але вже не очолює ринок

Автор: Роман Галімон | 04 Жов, 2019

Компанія Tesla відзвітувала про обсяги виробництва та поставок за третій квартал 2019 року. Статистика говорить про зростання популярності електрокарів й не лише американських.

За третій квартал нинішнього року Tesla передала покупцям 97 тисяч машин на всіх ринках. За офіційними даними, в переважній більшості це найдоступніша модель – Model 3: на її частку в загальному обсязі поставок прийшлося 79 600 примірників. Решта 17 400 машин – це Model S й Model X. Таким чином, Tesla побила власний рекорд другого кварталу.

Читайте також:

Само собою, в цьому переліку можуть бути присутні й електрокари, зібрані за межами третього кварталу: в Tesla не раз підкреслювали, що враховують у власній статистиці тільки остаточно передані покупцям електромобілі з повністю оформленими документами.

Однак, в звіті згадуються й рекордні обсяги виробництва: з конвеєрів Tesla за цей період зійшло 96 155 машин, причому Model 3 серед них навіть більше, ніж серед доставлених – 79 837 примірників.

Ще одне досягнення компанії – постійно зростаючий портфель замовлень. Стверджується, в четвертий квартал 2019 року компанія вступає цілком завантаженою, і не виключено, що за підсумками 2019 року Tesla знову оголосить про рекорд. До слова, аналітики ринку рапортують, ніби продажі електрокарів в глобальному сенсі дійсно ростуть великими темпами, але Tesla цей рух аж ніяк не очолює.

Джерело: Motor1

Фотограф: Tesla
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest