Lamborghini хоче побудувати седан на платформі Porsche

Автор: Редакція | 08 Жов, 2019

Чотирьохдверний Lamborghini може з’явитися на світ за допомогою платформи від електрокару Porsche Taycan.

За чутками, на базі Lamborghini в Сант-Агаті готові перезапустити проект седана Estoque та спробувати його реалізувати, але вже у якості електрокара.

За даними видання Autocar, італійці хочуть додати до наявних Aventador, Huracan і Urus четверту модель, і вона, найімовірніше, стане електроседаном за прикладом Porsche Taycan або Audi e-tron GT. Власне, серійний Estoque й планується побудувати на спільній із зазначеними моделями платформі.

Читайте також:

І хоча зелене світло проекту ще не дали, за словами глави дослідницького департаменту Lamborghini Мауріціо Реджіані, це має статися не пізніше наступного року. На його думку, сприятливий момент для виведення на ринок повністю електричного «Ламбо» настане в середині десятиліття, а його ще треба розробити.

З урахуванням можливого прогресу в цій області автопрому, гіпотетичний електро-Lamborghini зможе проїжджати на одній зарядці до 600 км, а на розгін до 100 км/год витратить аж ніяк не більше трьох секунд – менш динамічний седан навряд чи зацікавить шанувальників марки. Виглядати ж він буде швидше як Urus, ніж суперкари, але в якості основи для дизайну майбутньої новинки задіють все ж концепт Estoque.

Варто додати, що шляхом електрифікації Lamborghini вже вирушила: нещодавно компанія продемонструвала свій перший серійний гібрид Sian, а кросовер Urus незабаром отримає електрифіковану силову установку.

Джерело: Motor1

Галерея Lamborghini Estoque
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest