Lamborghini Huracan переробили у ралійний Jumpacan

Автор: Роман Галімон | 29 Лип, 2021
Lamborghini Huracan Jumpacan

Майже знищений Lamborghini Huracan перетворили на ралійний автомобіль під промовистою назвою Jumpacan.

Щоправда від Lamborghini Huracan залишився лише VIN, шасі та двері. Також італійський двигун V10 був замінений на LS V8, який щоправда передає віддачу через коробку передач Lamborghini.
Автори відео вирішили відродити майже зруйнований Huracan й це вже не перша їхня спроба показати на YouTube, що можна зробити на основі шасі Lamborghini.

Цього разу метою є побудова гоночної машини для пустелі, аби виступити на ралійних змаганнях Mint 400 цього року. Для тих, хто не знає, це гонка позашляховиків, яка триває десятиліттями та проходить біля Ласу Вегас, й машини Lamborghini ніколи не брали в ній участі.

Нова машина отримала назву Jumpacan й, схоже, має справлятися із стрибками в пустелі. Проте поки відбувся лише перший пробний виїзд ралікара й розробники ще планують здійснити доопрацювання до старту змагання наприкінці цього року.
Зазвичай, Mint 400 проводився у березні, але був перенесений на грудень через пандемію COVID-19. Таким чином, у авторів відео повинно бути достатньо часу, аби зробити вдосконалення Jumpacan й викласти нові пригоди в мережу.

До речі, минулого року 610-сильний Lamborghini Huracan вщент розбили під Києвом, а до цього воротар Manchester United розбив свій Lamborghini, а ще раніше орендований Lamborghini втопили у канаві.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest