Новий Lamborghini Huracan STO розбили вщент

Автор: Редакція | 04 Вер, 2021
Lamborghini Huracan STO

Останню версію Lamborghini Huracan STO повністю зруйнували лише за тиждень оренди.

Huracan STO – це спеціальна версія V10 Lamborghini та один із найпотужніших трекових суперкарів, доступних для придбання. Перші примірники італійської екзотики нещодавно прибули до США, а один із них з’явився в орендній компанії Royalty Exotic Cars.
Матово-сірий STO був придбаний з метою здачі в оренду лише 30 днів тому й мав стати найдорожчою пропозицією. Проте клієнт, який орендував суперкар минулої неділі, не зміг впоратися з божевільним прискоренням цього монстра із заднім приводом і врізався в бордюр, за кілька метрів від будівельного майданчика. На щастя, інших автомобілів не було, і ніхто не постраждав у ДТП, але Lamborghini зазнав значних пошкоджень.

Як видно з відео, задня підвіска STO повністю зруйнована. Одне із задніх коліс сильно застрягло всередині колісної арки під дивним кутом, а інше – тріснуте. Спліттер також тріснув, а це означає, що всю передню частину з вуглецевого волокна необхідно замінити. Вочевидь, пошкодження кузова теж мають бути серйозними.

Менеджер компанії з прокату автомобілів заявив, що замінити STO неможливо через обмежену доступність. Він стверджує, що знайшов екземпляр у продажу за 620 000 доларів США, що є надбавкою порівняно з початковою ціною в 327 838 доларів США. Невідомо, чи можна відремонтувати італійський суперкар, але ймовірно, що це закінчиться списанням.

Huracan STO оснащений атмосферним 5,2-літровим двигуном V10 потужністю 631 к.с. (470 кВт / 640 к.с.) і крутним моментом 565 Нм. Окрім ваги на 43 кг (95 фунтів) меншої за Huracan Performante, STO також отримав перероблений кузов із витонченою аеродинамікою та агресивнішими налаштуваннями.

До речі, не так давно ця ж орендна компанія розповідала, як клієнт розбив новенький Ferrari F8.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest