Lamborghini представила суперкар Huracan Tecnica

Автор: Редакція | 12 Кві, 2022
Lamborghini Huracan Tecnica

Італійська автоспортивна марка Lamborghini презентувала задньопривідний суперкар Huracan Tecnica.

До лінійки 10-циліндрових суперкарів Lamborghini додалась нова задньопривідна модифікація на ім’я Tecnica. Вона заповнила нішу між базовим купе Huracan Evo RWD та дорожньо-трековим Huracan STO.

Зовні новинка виділяється новим переднім бампером з Y-подібними елементами, через які проходить повітря для охолодження карбон-керамічних гальм, спліттером іншої форми, вуглепластиковою кришкою переднього багажника, новою кришкою моторного відсіку, фіксованим антикрилом, що збільшує притискну силу на задній осі.

За рахунок нового обвісу габаритна довжина автомобіля збільшилася з 4520 до 4567 мм. Зміни в салоні зводяться до нової графіки приладів та розширеного оздоблення замшею.

Під капотом

Lamborghini Huracan Tecnica

5,2-літровий атмосферний V10 форсували з 610 к.с. та 560 Нм до 640 к.с. та 565 Нм відповідно, тобто рівня Huracan STO.

Крім того, Tecnica отримала повнокероване шасі, нові налаштування підвіски та їздових режимів Strada, Sport та Corsa. У поєднанні зі зниженою на 10 кг (до 1379 кг) «сухою» масою це дозволило скоротити час розгону до сотні на 0,1 секунди – до 3,2 секунди. Максимальна швидкість, як і раніше, становить 325 км/год.

Lamborghini Huracan Tecnica

У Lamborghini вважають, що Huracan Tecnica розроблений для повсякденного водіння. При цьому на відміну від версії STO, його тираж не буде обмежений певною кількістю екземплярів. Продажі стартують у другій половині цього року, ціни поки що не оголошені.

Наприкінці року Lamborghini представить ще один спеціальний Huracan. Передбачається, що це буде «позашляхова» модифікація, яка вже неодноразово потрапляла в об’єктиви фотошпигунів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Lamborghini Huracan Tecnica:
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini
Фотограф: Lamborghini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest