Lamborghini Urus отримав оригінальні аксесуари від виробника

Автор: Редакція | 17 Тра, 2021
Lamborghini Urus

Італійський бренд Lamborghini представив лінійку аксесуарів для свого преміального позашляховика Urus.

Lamborghini Urus – далеко не дешевий автомобіль. В Україні менше ніж за 260 тисяч (та ще й вживаний) знайти його не можливо. Новий коштуватиме вже ближче до 400 тисяч.
Проте італійський суперпозашляховик може стати не лише омріяним витвором від Lamborghini, але й доволі практичним транспортним засобом, в якому є п’ять місць та великий багажник.

Але якщо вже купити такий позашляховик, то варто йти далі? Останні новини від Lamborghini можуть викликати апетит у тих, хто бажає витрати кошти лише двома магічними словами: карбонове волокно.

Останні аксесуари лінійки Lamborghini Accessori Originali призначені саме для Urus, і тут є з чого вибрати. Починаючи з чогось буденного, як карбонові деталі екстер’єру, далі можна довести «Урус» до справді гоночного вигляду. Хизуватися своїм суперпозашляховиком можна буде вже навіть після того, як зняти простирадло.
Перелік деталей з вуглецевого волокна охоплює кришки дзеркал та деталі переднього та заднього бамперів, бічні спідниці та задній спойлер – все це частина зовнішнього карбонового комплекту. Можна також замовити дві пари карбонових логотипів для вставлення в колісні диски.

В дверях можна поставити пластини з карбону, й це лише початок. Ще більше карбонових вставок на приладовій панелі та центральній консолі доступні як частина внутрішнього вуглецевого комплекту.
І на цьому не кінець. Lamborghini також випускає офіційну кришку двигуна, зроблену із згаданого легкого матеріалу, бо чому б й ні? Адже якщо ви вже купуєте Urus, навіщо зупинятися на базовій моделі? Крім того, Lamborghini стверджує, що ці деталі з карбону створені для того, щоб зробити ваш Urus ще більш унікальним.

Ціна, хоча вона й не має значення для тих, хто може собі дозволити, не вказана ні в офіційному релізі, ні в відео, завантаженому на YouTube.

До речі, минулого року в Lamborghini відзвітували, що зібрали 10 000 позашляховиків Urus, а пізніше марка представила трековий гіперкар Essenza SCV12.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest