В Україні розпочато прийом замовлень на новий Land Rover Defender

Автор: | 08 Жов, 2019

Офіційний імпортер Land Rover в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд» розпочинає прийом замовлень на виробництво нового преміального позашляховика Land Rover Defender.

Вперше автомобіль було представлено 10 вересня 2019 року на міжнародному автомобільному салоні у Франкфурті.

Для українського ринку Land Rover Defender буде доступний у комплектаціях Standard, S, SE, HSE, First Edition та Х. Орієнтовна вартість автомобіля у базовій комплектації Standard становить від 1 466 010 гривен за модель у 110 кузові із 2.0 дизельним двигуном (200 к.с.), системою повного приводу.

Читайте також:

Defender вже в базовій версії Standard оснащений запатентованою Land Rover системою адаптації до дорожніх умов Terrain Response, пневмопідвіскою з електронним керуванням (підлаштування висоти для зручного доступу до автомобіля і буксирування), системою адаптивного налаштування підвіски Adaptive Dynamics, світлодіодними фарами головного світла, а також іншими важливими системами допомоги водію (перелік нижче).

Власники Defender матимуть ще більше можливостей персоналізувати свої автомобілі завдяки пакетам аксесуарів Explorer, Adventure, Country та Urban. Ексклюзивна модель First Edition, яка має унікальні технічні характеристики та оздоблення, буде доступна протягом першого року виробництва.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest