Компанія Lister анонсувала гіперкар Storm

Автор: Роман Галімон | 11 Лют, 2020

Британський автовиробник Lister показав перше зображення можливого вигляду відродженого гіперкара Storm.

Лаври виробника суперкара давно не дають спокою приватному автовиробнику з Кембріджа, який в основному займається дрібним серійним виробництвом кількох моделей, в тому числі класичних на замовлення.

Проте у 90-х роках компанія досить успішно випускала модель Storm, яка мала чи не найпотужніший двигун V12 та змагалась на трасах із Mercedes CLK та Porsche 922 GT1.

І хоча особливих досягнень модель не здобула, машина користувалась попитом й була присутньою на різних перегонах до 2007 року.

Тепер, схоже Lister хоче зробити ще одну спробу, й за припущеннями, цей гіперкар може стати електричним. У твіттері поки було опубліковано лише перший тізер з повідомленням «Шторм наближається …»

Під самим зображенням можна побачити слова «Розробка електричного суперкара Lister»

Враховуючи, що нинішні власники марки в основному використовують й адаптують продукцію Jaguar, то те ж саме вони можуть зробити з електричними моделями британського побратима.

Минулого року у Lister заявили про намір побудувати конкурента Ferrari Monza Speedster, тоді як ще у 2014 році бос компанії Лоуренс Віттакер сказав виданню Top Gear, що компанія планує побудувати гіперкар із двигуном V12 на 1000 к.с., аби конкурувати з подібними моделями Pagani та Koenigsegg.

При чому, конкуренція буде не лише технічна, але й цінова. За припущеннями новий Lister Storm коштуватиме кілька мільйонів.

Минулого року тюнінг-ательє Gemballa також вирішило кинути виклик автовиробник й оголосило про будівництво гіперкара Gemballa.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest