Lynk & Co анонсував преміальний електричний кросовер

Автор: Редакція | 24 Вер, 2020
Lynk & Co Zero Concept

Китайський бренд Lynk & Co підготував концепт преміального електричного кросовера Zero, який представлять на автосалоні в Пекіні.

Наприкінці минулого року стало відомо про підготовку четвертої моделі бренду Lynk & Co, але презентації у першому півріччі 2020 року так й не сталося.

Тепер напередодні відкриття автосалону в Пекіні, Lynk & Co представив концептуальний електричний кросовер Zero, який передбачає перший серійний електромобіль марки. Модель обіцяють продавати не тільки в Китаї, але й поставляти в інші країни.
Lynk & Co – це преміальна марка автоконцерну Geely. Свої бензинові моделі вона будує на платформі, яку китайці розробляли спільно з Volvo, що також належить Geely. Тому можна стверджувати, що в концепті Lynk & Co будуть представлені технології шведських інженерів.

В основі Zero лежить нова модельна платформа SEA, яка має стати базою для всіх майбутніх електрокарів концерну Geely, а також може поставлятися стороннім автовиробникам подібно до того, як Volkswagen ділиться платформою MEB з Ford.

В архітектурі передбачено використання одного, двох або трьох електромоторів, а також можливість установки портативного бензогенератора на випадок непередбаченого спустошення батареї.
Zero створений як класичний середньорозмірний кросовер на кшталт Tesla Model Y, Ford Mustang Mach E або Jaguar I-Pace. Для нього обіцяно запас ходу в 700 кілометрів по оптимістичною методикою NEDC, що відповідає 400-500 кілометрів за реальною експлуатацією.

Єдиним відомим технічним параметром поки є розгін до «сотні», який для Lynk & Co Zero обіцяють у чотири секунди. Інші технічні подробиці будуть озвучені на виставці, яка відкривається вже цієї неділі.

На початку цього року Volvo і Geely вирішили об’єднатись в одну компанію, й Geely розроблятиме двигуни для Volvo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея концепта Lynk & Co Zero:
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest