«Суперкар із тризубом» Maserati MC20 став родстером

Автор: Редакція | 26 Тра, 2022
Maserati MC20 Cielo

Італійський бренд Maserati створив відкриту версію суперкара MC20.

У 2022 році був презентований Maserati MC20 й тепер італійський виробник представив родстер під назвою Cielo («небо»).

Новинка отримала створений за участю фірми Webasto верх із «розумного» скла, яке забирається електроприводом за 12 секунд, при цьому анітрохи не зменшуючи доступний простір для багажу.

Електрохромний дах площею 5268 см2 Maserati називає найбільшим у сегменті. Технологія зміни прозорості на основі рідкого полімеру (Polymer Dispersed Liquid Crystal, PDLC) має коректно працювати при температурах від -30°С до +85°С. Крім того, компанія обіцяє еталонну тепло- та шумоізоляцію.

Аеродинаміка

Maserati MC20 Cielo

Всі основні аеродинамічні та естетичні рішення, включаючи двері типу «крила метелика», отримані від купе.

Проте в карбоновий монокок, розроблений спільно з інженерною фірмою Dallara, довелося внести деякі зміни: це потрібно для збільшення жорсткості на кручення, щоб компенсувати відсутність стаціонарного даху.

Також MC20 Cielo отримав інші повітропроводи на кришці моторного відсіку для оптимізації охолодження та перенаправлення повітряних потоків. Крім того, спеціально для родстера була перероблена опціональна аудіосистема Sonus Faber із 12 динаміками.

Нарешті, з відкритим суперкаром дебютували новий колір кузова Acquamarina, який доступний за програмою персоналізації Maserati Fuoriserie, і новий комплект колісних дисків.

Під капотом

Maserati MC20 Cielo

Одразу за кріслами встановлений трилітровий V6 Nettuno на 630 к.с. і 730 Нм, що поєднується з 8-ступеневим роботом із подвійним зчепленням, який передає всю потужність на задні колеса.

Родстер вийшов на 65 кг важчим за купе (1540 кг), через що динаміка трохи постраждала. Час розгону до 100 км/год зріс із 2,9 до 3 секунд, до 200 км/год – із 8,8 до 9,2 секунд, а максимальна швидкість зменшилася з 325 до 320 км/год.

Вартість «тризубу»

Maserati MC20 Cielo

На старті продажів Maserati MC20 Cielo покупцям запропонують обмежену серію PrimaSeries Launch Edition з особливим декором та багатим стандартним оснащенням. Ціни поки не оголошені, але вони явно будуть вищими за 230 тисяч євро, які коштує купе.

Наступним кроком розвитку MC20 стане поява версія електромобіля. За припущеннями, суперкар отримає повністю змінену аеродинаміку, яка може суттєво змінити зовнішність машини.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Maserati MC20 Cielo:
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati
Фотограф: Maserati

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest