Кількість машин на «механіці» різко скоротилась у США

Автор: Роман Галімон | 19 Кві, 2020

На фоні розвитку ефективності автоматичних коробок передач, пропозиція автомобілів з механічною коробкою передач стрімко падає. Особливо, це помітно у США.

Раніше вважалося, що лише на машинах із механічною коробкою передач можна навчитися правильно контролювати машину, а машини з «автоматом» називали «жіночими». Але тепер час змінюється, й такі автовиробники, як Ferrari, вже встановлюють виключно автоматичні трансмісії.
Більше того, за розрахунками CNBC, у США лише 41 із 327 нових автомобілів пропонуються з комплектаціями, в яких є «механіка». А це лише 12% від усіх нових моделей.

Цікаво, що ситуація кардинально змінилися лише за останнє десятиліття. Так, за інформацією того ж CNBC у 2006 році 47% нових автомобілів у США мали механічну коробку.

Навіть у 2016 році на ринку нових авто було присутнє ще 27% «механіки». Тепер цей сегмент звузився настільки, що змусив експертів говорити про «смерть» механічної КПП. Тим більше, що в таких умовах буде просто економічно недоцільно інвестувати гроші в розробку нових коробок.
Проте деякі бренди, як Porsche й BMW, вже заявили що залишать «механіку» на деяких своїх моделях у найближчому майбутньому. Також марка Mini запевнила, що збереже «механіку» для більшості моделей 2021 року.

Отже справжні фанати автомобілів поки зможуть знайти для себе відповідний автомобіль та повністю контролювати його водіння.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея коробок передач:
Фотограф:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Audi
Фотограф: Renault
Фотограф: Genesis
Фотограф: McLaren
Фотограф: RM Sotheby's
Фотограф: Polestar
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest