Mazda 2 отримала оновлення для 2021 року

Автор: Редакція | 05 Сер, 2021
Mazda 2 2020 року

Японська марка оновила свій суперміні Mazda 2, додавши нову версію двигуна та нові рівні комплектації.

Оновлена Mazda 2 зберегла 1,5-літровий бензиновий двигун Skyactive-G від актуальної генерації як єдиний варіант силового агрегату. Однак у лінійці знову з’явився варіант потужністю 113 к.с. поряд з існуючими агрегатами потужністю 74 та 89 к.с.
Шестиступенева автоматична коробка передач може бути укомплектована версією з потужністю 89 к.с., але тільки версії з механічною коробкою отримають технологію Mazda M Hybrid з легким гібридом, окрім моделей потужністю 74 к.с.

Сам двигун також отримав численні механічні зміни для підвищення ефективності. Наприклад, його коефіцієнт стиснення був збільшений з 13:1 до 15:1, і було встановлено оновлений випускний колектор. Результатом є зниження викидів CO2 до 14 г/км, залежно від пари двигуна та трансмісії.

Нова модель матиме й покращені налаштування шасі з минулорічного оновлення. До них відносяться верхні кріплення задньої підвіски з уретану, зміни гідропідсилювача керма для поліпшення реакції та система GVC Plus Mazda, яка злегка натискає гальма на окремі колеса для підвищення стійкості у поворотах.

Оновлені комплектації

Mazda 2 2020 року

Вже у базовій версії модель пропонується з супутниковою навігацією, круїз-контролем, кондиціонером та бездротовим Apple CarPlay.

Середні комплектації обладнані підігрівом сидінь, камерою заднього ходу, підігрівом керма та кольоровим дисплеєм, а в топовій можна отримати додатковий комплект, в який входять адаптивні світлодіодні фари, моніторинг сліпих зон, система екстреного гальмування при русі задом та камера із 360-градусним оглядом.

Оновлена Mazda 2 буде доступна в 12 різних кольорах фарби, включаючи нову Platinum Quartz Metallic, додану як частина оновлення, і буда доступна для замовлення з 1 жовтня.
Ціни на модель, наприклад в Німеччині, починаються від 14 540 євро за базову версію й доходять до 19 710 євро за топовий варіант. В Україні офіційно Mazda 2 не продається.

Раніше седан Mazda 2 був оновлений для мексиканського ринку, а нещодавно Mazda оголосила, що випустить 10 гібридів та 3 електромобіля до 2025 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Mazda 2 2020 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest