Mazda випустить 10 гібридів та 3 електромобіля до 2025 року

Автор: Редакція | 17 Чер, 2021

Японська марка оголосила про плани виробництва електричних машин та гібридів у другій половині десятиліття.

Mazda готується надолужувати згаяний час й презентувала стратегію розвитку продуктів і технологій до кінця поточного десятиліття з промовистою назвою Sustainable Zoom-Zoom 2030.
У період від 2022 до 2025-го років автовиробник обіцяє випустити 10 нових гібридних моделей, половина яких зможе заряджатися від мережі, а також три електромобіля. Це будуть машини на вже існуючій платформі Skyactiv Multi-Solution Scalable Architecture. Ключовими ринками для них стануть Японія, Європа, США, Китай і країни Південно-Східної Азії.

У 2025-му Mazda представить Skyactiv EV Scalable Architecture – свою першу платформу, розроблену спеціально для електромобілів різних розмірів й типів кузова. До кінця десятиліття на ній створять кілька моделей.

За оцінками виробника, до 2030 року кожен автомобіль «Мазди» буде тим чи іншим чином електрифікований. Частка повноцінних електромобілів в загальному обсязі продажів повинна досягти 25%.
Крім того, Mazda готується до впровадження просунутої системи автономного водіння, яка постійно стежить за станом водія і, якщо той з якоїсь причини перестав керувати транспортним засобом, зупиняє машину в безпечному місці й викликає екстрені служби. Так званий Mazda Co-Pilot в версії 1.0 з’явиться на старших моделях бренду вже у 2022 році.

Паралельно будуть розвиватися «підключені» сервіси, при цьому Mazda у співпраці з чотирма іншими японськими компаніями має намір розробити нові стандарти для відповідних автомобільних технологій наступного покоління.

Минулого місяця стало відомо, що виробництво Mazda6 та CX-3 зупинили через брак попиту, а нова генерація Mazda CX-5 «засвітилась» на тестах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mazda MX-30 2020 року:
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda
Фотограф: Mazda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest